Rzeszów - Piątek, 24.04.2026
Reklama

Zmodyfikowany Harley-Davidson Street Bob. Nowy motocykl Game Over Cycles [ZDJĘCIA]

Dodano: 07.06.2022 r.

fot. Wojciech Ujda / Claudiq Photography
fot. Wojciech Ujda / Claudiq Photography
RZESZÓW. Game Over Cycles, działający w Rzeszowie producent motocykli typu custom, zaprezentował swój najnowszy motocykl. To zmodyfikowany Harley-Davidson Street Bob. Premiera maszyny odbyła się w Stanach Zjednoczonych.  
 
W kwietniu br. w miejscowości Trenton w stanie New Jersey w USA, odbyła się oficjalna premiera nowego motocykla Game Over Cycles – zmodyfikowanego w wyjątkowy sposób Harleya-Davidsona Street Bob. Jest on siostrzanym motocyklem maszyny o nazwie New York - Rzeszów. To z kolei customowy Harley-Davidson inspirowany Nowym Jorkiem oraz Rzeszowem.
 
Nowy pojazd ozdobiony jest efektownym złotem i unikatowymi elementami z mosiądzu. Konstrukcje zawiera wiele elementów wykonanych ręcznie, takich jak tylni błotnik, pług czy blachy mosiężne na zbiorniku. Dodatkowo, pojazd jest ozdobiony customowym siedzeniem obszytym skórą oraz malowaniem w technice pinstriping, wykonywanym specjalnym pędzelkiem.
 
Zobaczcie jak się prezentuje nowa maszyna na zdjęciach:


 
Reklama

Komentarze

Pozostałe wiadomości z Rzeszowa

Rzeszów

Księża diecezji rzeszowskiej zebrali ponad 360 tys. zł na walkę z koronawirusem

RZESZÓW. „Kapłański dar miłosierdzia” – tak nazwano zbiórkę pieniędzy na walkę z koronawiursem, jaką zorganizowali duchowni diecezji rzeszowskiej.

Rzeszów

Od 27.04 otwarte POP'y przy Lisa Kuli oraz Grottgera. Będzie można kupić tylko bilety

RZESZÓW. Jak informuje ZTM, będzie można kupić w dni robocze bilety autobusowe w POP’ach przy ul. Lisa Kuli i Grottgera. Żadne inne usługi nie będą realizowane.

Rzeszów

Wzrosła liczba mieszkańców Rzeszowa. Zbliżamy się do 200 tys.

RZESZÓW. O 2,4 % wzrosła liczba ludności w Rzeszowie w 2019 r. W porównaniu z poprzednim rokiem zawarto więcej małżeństw. Więcej było też zgonów, mniej natomiast było urodzeń.

Rzeszów

Telefoniczny dyżur ekspertów ZUS dotyczący emerytur i rent

RZESZÓW. W najbliższy czwartek eksperci ZUS będą odpowiadali na pytania klientów.

Rzeszów

Biało-żółte krawężniki przy zatokach autobusowych. "Aby było bezpieczniej"

RZESZÓW. W Rzeszowie trwa malowanie krawężników przy zatokach autobusowych. Docelowo prace mają objąć wszystkie przystanki.

Rzeszów

Powstało kolejne izolatorium. Tym razem w Rzeszowie

RZESZÓW. W Rzeszowie utworzono drugie na Podkarpaciu tzw. izolatorium.  Pierwsze powstało w Łańcucie, w Bursie - Szkolnym Schronisku Młodzieżowym.

Rzeszów

Wiemy, gdzie w Rzeszowie pojawią się kolejne maseczkomaty

RZESZÓW. Mamy listę ulic, na których zamontowane zostaną automaty ze środkami ochrony osobistej. 

Reklama