Rzeszów - Niedziela, 22.06.2025
Reklama

Znaleziono zwłoki 70-latka. Prokuratura: „Mamy do czynienia najprawdopodobniej z zabójstwem”

Dodano:

fot. Archiwum RESinet.pl
fot. Archiwum RESinet.pl
GŁOGÓW MŁP. Ciało 70-latka odnaleziono w Głogowie Małopolskim. Niewykluczone, że do jego śmierci mogły przyczynić się osoby trzecie. Trwa wyjaśnianie sprawy.

Rzeszowska policja otrzymała zgłoszeniu o ujawnieniu zwłok ok. godz. 11.30. Na miejscu, tj. w Głogowie Małopolskim, znaleziono zwłoki 70-letniego mężczyzny. Na miejscu zdarzenia trwają oględziny miejsca i zabezpieczanie dowodów, gdyż istnieje możliwość, że doszło tam do zabójstwa.

„Mamy do czynienia najprawdopodobniej z zabójstwem, ponieważ zwłoki posiadają obrażenia ciała. Jaki jest mechanizm śmierci, tego nie możemy na tę chwilę powiedzieć” – tłumaczy Artur Terlecki, wiceszef Prokuratury Okręgowej w Rzeszowie.

Aktualnie policja zajmuje się poszukiwaniem sprawcy zdarzenia. Na miejscu zdarzenia obecny jest prokurator, policjanci i biegły z zakresu medycyny sądowej.
Reklama

Komentarze

Pozostałe wiadomości z Rzeszowa

Rzeszów

Na rzeszowskim rynku stanie wielki budzik, który odlicza czas do wyborów

RZESZÓW. Stolica Podkarpacia włączyła się w kampanię profrekwencyjną "Nie śpij, bo Cię przegłosują". Z tej okazji, w najbliższy piątek na rzeszowskim rynku pojawi się wielki budzik, który odlicza czas do wyborów.

Rzeszów

Przebudowa skrzyżowania na os. Krakowska Południe. Wybrano projektanta

RZESZÓW. Jesienią przyszłego roku ma być gotowa dokumentacja projektowa dla przebudowy skrzyżowania al. Witosa z ul. Solarza na osiedlu Krakowska Południe. Projekt za kwotę blisko 300 tys. zł przygotuje wybrana w przetargu...

Rzeszów

Trwa budowa Parku dla Seniora w Rzeszowie. Zakończenie prac w tym miesiącu [ZDJĘCIA]

RZESZÓW. Park powstaje przy ul. Staszica, na osiedlu gen. Grota-Roweckiego.
 

Rzeszów

Nowości w miejskim programie skierowanym do rodzin

RZESZÓW. Od początku października Gmina Miasto Rzeszów rozpoczyna realizację programu samorządowego „Rzeszowska Karta Rodziny”. Stanowi on kontynuację programu „Rodzina Wielodzietna 3+; Rodzina zastępcza”.

Rzeszów

Rozpoczyna się przebudowa ulicy Grunwaldzkiej w Rzeszowie

RZESZÓW. W piątek, 29 września 2023 r. podpisano umowę na przebudowę ul. Grunwaldzkiej. Inwestycję zrealizuje firma OBO Polska z Rzeszowa. Wykonawca, będzie miał 12 miesięcy na realizację zadania.

Rzeszów

Z centrum Rzeszowa do Jasionki w 18 minut. Ruszyło nowe połączenie kolejowe

RZESZÓW. W niedzielę, 1 października o godz. 5:22 ze stacji Rzeszów Główny wyruszył pierwszy szynobus do Portu Lotniczego w Jasionce. Cała podróż wraz z przystankami zajmuje 18 min.

Rzeszów

FOTRELACJA. Święto Wojsk Obrony Terytorialnej w Rzeszowie

 RZESZÓW. W sobotę Rzeszowie odbyły się oficjalne uroczystości z okazji 6-lecia Wojsk Obrony Terytorialnej z udziałem Prezydenta RP Andrzeja Dudy. Zachęcamy do obejrzenia zdjęć z tego wydarzenia.

Rzeszów

Wino, jedzenie, muzyka i fireshow. Carpathian Wine Fest na pożegnanie lata

RZESZÓW. Już w ten weekend miłośnicy czerwonego trunku będą mieli okazję ponownie spotkać się na świeżym powietrzu w fosie rzeszowskiego Zamku i delektować się smakami rzemieślniczych win z regionalnych winnic.

Reklama