Rzeszów - Sobota, 16.05.2026
Reklama

Znaleziono zwłoki 70-latka. Prokuratura: „Mamy do czynienia najprawdopodobniej z zabójstwem”

Dodano: 20.01.2020 r.

fot. Archiwum RESinet.pl
fot. Archiwum RESinet.pl
GŁOGÓW MŁP. Ciało 70-latka odnaleziono w Głogowie Małopolskim. Niewykluczone, że do jego śmierci mogły przyczynić się osoby trzecie. Trwa wyjaśnianie sprawy.

Rzeszowska policja otrzymała zgłoszeniu o ujawnieniu zwłok ok. godz. 11.30. Na miejscu, tj. w Głogowie Małopolskim, znaleziono zwłoki 70-letniego mężczyzny. Na miejscu zdarzenia trwają oględziny miejsca i zabezpieczanie dowodów, gdyż istnieje możliwość, że doszło tam do zabójstwa.

„Mamy do czynienia najprawdopodobniej z zabójstwem, ponieważ zwłoki posiadają obrażenia ciała. Jaki jest mechanizm śmierci, tego nie możemy na tę chwilę powiedzieć” – tłumaczy Artur Terlecki, wiceszef Prokuratury Okręgowej w Rzeszowie.

Aktualnie policja zajmuje się poszukiwaniem sprawcy zdarzenia. Na miejscu zdarzenia obecny jest prokurator, policjanci i biegły z zakresu medycyny sądowej.
Reklama

Komentarze

Pozostałe wiadomości z Rzeszowa

Rzeszów

Na terenie Politechniki Rzeszowskiej powstaje Uczelniane Archiwum

RZESZÓW. Rozpoczęto budowę budynku Uczelnianego Archiwum Politechniki Rzeszowskiej. Obiekt o wartości blisko 3,9 mln zł powstaje na terenie osiedla studenckiego. Ma być gotowy we wrześniu 2021 roku.

Rzeszów

Z Rzeszowa do Szczecina pociągiem TLK Górski

RZESZÓW. W niedzielę 13 grudnia 2020 roku na tory po raz pierwszy wyjechał pociąg PKP Intercity nazwany na cześć Kazimierza Górskiego, który kursuje między Rzeszowem a Szczecinem.

Rzeszów

Od 1 stycznia zmiany w rozkładzie jazdy komunikacji miejskiej

RZESZÓW. Trzy linie komunikacji miejskiej od nowego roku pojadą wg. nowego rozkładu jazdy.

Rzeszów

Strabag przebuduje układ komunikacyjny w centrum Rzeszowa. Podpisano umowę

RZESZÓW. Podpisano umowę z firmą Strabag, na przebudowę układu komunikacyjnego w centrum Rzeszowa. Inwestycja ma być gotowa jesienią 2022 roku.

Rzeszów

Policyjny pościg ulicami Rzeszowa za pijanym kierowcą

RZESZÓW. Policjanci drogówki ścigali kierowcę toyoty, który przekroczył dozwoloną prędkość i nie zatrzymał się do kontroli. Okazało się, że mężczyzna był pod wpływem alkoholu.

Rzeszów

W Rzeszowie otwarto największy na Podkarpaciu sklep z akwarystyką morską

RZESZÓW. Od 5 grudnia 2020r. funkcjonuje w Rzeszowie największy na podkarpaciu sklep Coral Land z akwarystyką morską oraz salon projektowy Aqua Salon.

Rzeszów

Czołowe zderzenie seatów w Mrowli. Kierująca cordobą miała niemal 2 promile

Jedna osoba została ranna w wypadku, do którego doszło w Mrowli. Doszło tam do czołowego zderzenia seatów. Kierująca jednym z nich była nietrzeźwa.

Reklama