Rzeszów - Środa, 25.06.2025
Reklama

Znamy rozkład lotów na trasie Warszawa - Rzeszów

Dodano:

fot. Materiały prasowe PLL LOT
fot. Materiały prasowe PLL LOT
RZESZÓW. LOT stopniowo przywraca krajowe loty pasażerskie. Połączenia będą realizowane w ramach 8 portów lotniczych, w tym Jasionki. Rejsy międzynarodowe pozostają zawieszone do 14 czerwca.

Polskie Linie Lotnicze LOT wznawiają loty pasażerskie zawieszone w połowie marca w związku z epidemią koronawirusa. Na początek przywrócone zostaną loty krajowe z myślą o klientach biznesowych i branży turystycznej.

Od 1 czerwca pasażerowie będą mogli skorzystać z połączeń realizowanych w ramach 8 portów lotniczych, do trzech razy dziennie na trasie Warszawa-Gdańsk, do dwóch razy dziennie z Warszawy do Krakowa, Poznania, Rzeszowa, Szczecina, Wrocławia i Zielonej Góry, oraz raz dziennie z Krakowa do Gdańska. Cena biletu w jedną stronę bez bagażu zaczyna się już od 99 zł.
Reklama
Od 1 do 13 czerwca samoloty na trasie Warszawa-Rzeszów-Warszawa będą kursowały wg rozkładu:
  • poniedziałek, wtorek, środa, czwartek, piątek, sobota  - z Warszawy do Rzeszowa o godz. 7:00, z Rzeszowa do Warszawy o godz. 9:30
  • poniedziałek, wtorek, środa, czwartek, piątek, niedziela - z Warszawy do Rzeszowa o godz. 17:00, z Rzeszowa do Warszawy o godz. 19:30 

Loty będą realizowane w oparciu o procedury bezpieczeństwa, obejmujące zarówno odprawę na lotnisku, jak i czas spędzony na pokładach samolotów.

 
Reklama

Komentarze

Pozostałe wiadomości z Rzeszowa

Rzeszów

Koronawirus. Jak funkcjonują rzeszowskie instytucje i urzędy?

RZESZÓW. Rzecznik prasowy Prezydenta Rzeszowa przekazał kilka istnotnych informacji dla mieszkańców miasta. 

Rzeszów

Zmiany w komunikacji miejskiej w Rzeszowie. Nie kupisz biletu u kierowcy

RZESZÓW. W związku z pandemią koronawirusa Zarząd Transportu Miejskiego wprowadza zmiany w funkcjonowaniu komunikacji miejskiej w Rzeszowie. 

Rzeszów

Na os. Budziwój powstanie żłobek i przedszkole. Ruszył przetarg

RZESZÓW. Ratusz otworzy przetarg na budowę przedszkola dla 120 dzieci oraz żłobka dla 150 dzieci. Inwestycja ma powstać na os. Budziwój, przy Zespole Szkolno-Przedszkolnym nr 7.

Rzeszów

Koronawirus. Apel Urzędu Miasta Rzeszowa do mieszkańców

RZESZÓW. W związku z koniecznością zapobiegania rozprzestrzeniania się koronowirusa, Urząd Miasta Rzeszowa wystosował apel do mieszkańców.

Rzeszów

MOPS w Rzeszowie pomoże osobom objętym kwarantanną

RZESZÓW. Uruchomiono dwa numeru do Miejskiego Ośrodka Pomocy Społecznej w Rzeszowie, pod które mogą dzwonić osoby potencjalnie zarażone koronawirusem.

Rzeszów

Kuria Diecezjalna w Rzeszowie nie zamknie kościołów i nie odwoła mszy

RZESZÓW. Znamy stanowisko ws. szerzącej się pandemii koronawirusa Kurii Diecezjalnej w Rzeszowie. 

Rzeszów

Nowa organizacja dojść na perony stacji Rzeszów Główny. Demontują konstrukcje kładki nad torami

RZESZÓW. Od 11 marca na stacji Rzeszów Główny wprowadzono nową organizację dojść do peronów. Podróżni skorzystają z dodatkowego tymczasowego przejścia zamiast kładki.

Rzeszów

Miasto zamyka Punkty Obsługi Mieszkańców w galeriach handlowych

RZESZÓW. Punkty Obsługi Mieszkańców Urzędu Miasta Rzeszowa mieszczące się w galeriach handlowych oraz Punkt Informacyjny UM Rzeszowa w hipermarkecie bi 1 od 12 marca 2020 r. są nieczynne do odwołania.

Reklama