Rzeszów - Wtorek, 04.08.2026
Reklama

Znana sieć otworzy klub fitness w kompleksie Olszynki Park

Dodano: 05.06.2024 r. / Redakcja

fot. Archiwum RESinet.pl
fot. Archiwum RESinet.pl

RZESZÓW. W stolicy Podkarpacia powstanie pierwszy klub spod szyldu Xtreme Fitness Gyms. Lokal znajdzie się w nowopowstającym u zbiegu al. Kopisto i ul. Szopena kompleksie Olszynki Park – najwyższym budynku mieszkalnym w Polsce.

Xtreme Fitness Gyms, największa franczyzowa sieć klubów fitness w Polsce, podpisała umowę ze spółką Apklan, inwestorem Olszynki Park. Budynek ma być oddany do użytku w czwartym kwartale tego roku.

- Współpraca z inwestorem Olszynki Park jest dowodem na to, że w nasz model biznesowy wierzą właściciele najbardziej rozpoznawalnych nieruchomości w Polsce. Klub fitness podnosi wartość obiektu dla mieszkańców i najbliższego otoczenia, ale też przyciąga kolejnych klientów do części handlowo-usługowej. Cieszymy się, że społeczność Xtreme Fitness Gyms powiększy się o mieszkańców Rzeszowa – komentuje Łukasz Dojka, Prezes Zarządu Xtreme Brands.

Reklama

Klienci klubów XFG otrzymują nielimitowany dostęp do nowoczesnych stref, opiekę Instruktora Klubu, zajęcia fitness w cenie karnetu, aplikację na telefon i platformę treningową VOD, autorskie koncepty treningowe oraz sprzęt renomowanych światowych producentów.

Xtreme Fitness Gyms to sieć klubów fitness, która zrzesza obecnie pod swoim szyldem 67 obiektów. Sieć współpracuje z ponad 100 franczyzobiorcami. Do 2027 roku sieć zamierza uruchomić 227 klubów.


Reklama

Komentarze

Pozostałe wiadomości z Rzeszowa

Rzeszów

Policyjne działania w autobusach. Skontrolowano 775 pasażerów

RZESZÓW. Trwają policyjne kontrole w autobusach MPK. Policjanci sprawdzają czy pasażerowie noszą maseczki oraz czy zachowują dystans między sobą.

Rzeszów

W weekend do Rzeszowa przyjedzie cyrk. Będzie protest aktywistów z fundacji Viva! Akcja dla Zwierząt

RZESZÓW. 5 lipca w rejonie ulic Witosa i Wyspiańskiego rozłoży się cyrk “Arena”. Lokalna grupa “Viva – akcja dla zwierząt” zapowiedziała protest przeciwko obecności cyrku ze zwierzętami w mieście. 

Rzeszów

Tragiczny wypadek na budowie. Nie żyje dwóch mężczyzn

RZESZÓW. Dwóch mężczyzn spadło z rusztowania na budowie przy ul. Bałtyckiej w Rzeszowie. Ponieśli śmierć na miejscu. Sprawę bada policja pod nadzorem prokuratora.

Rzeszów

Kontrole Policji i Straży Miejskiej w autobusach MPK

RZESZÓW. Pasażerowie MPK nie przestrzegają obowiązujących obostrzeń. Prezydent Rzeszowa reaguje.

Rzeszów

W Rzeszowie otwarto poradnię dla ozdrowieńców z Covid-19

RZESZÓW. To jedyna w regionie i jedna z pierwszych w kraju tego typu poradnia. Będzie funkcjonowała na terenie Podkarpackiego Centrum Chorób Płuc w Rzeszowie.

Rzeszów

Worki na odpady zielone w automatach

RZESZÓW. Mieszkańcy, którym brakło worków na odpady zielone, mogą je dokupić w automatach, w których sprzedawane są środki ochrony osobistej.

Rzeszów

Nowy gmach Sądu Okręgowego będzie gotowy za 5 lat

RZESZÓW. Akt notarialny dotyczący przejęcia przez Ministerstwo Sprawiedliwości działki przy ul. Zielonej i Granicznej ma być podpisany w ciągu miesiąca.

Rzeszów

Budynek Straży Miejskiej przy ul. Targowej do remontu

RZESZÓW. Ratusz prowadzi postępowanie przetargowe, którego celem jest wyłonienie projektanta, który zajmie się opracowaniem dokumentacji projektowej budynku, znajdującego się przy ul. Targowej 1.

Reklama