Rzeszów - Środa, 24.09.2025
Reklama

Zobacz, jak będzie wyglądał tunel pod rondem Pobitno [WIZUALIZACJA]

Dodano: 13.12.2019 r.

Kadr z prezentacji przygotowanej przez Mosty Gdańsk
Kadr z prezentacji przygotowanej przez Mosty Gdańsk
RZESZÓW. Opracowaniem koncepcji projektowej na budowę wielopoziomowego skrzyżowania na rondzie Pobitno zajmuje się firma Mosty Gdańskie. Ratusz za projekt tunelu zapłaci 1,4 mln zł. Zastępca prezydenta opublikował wizualizację inwestycji.

Wiemy już jak będzie wyglądał tunel przecinający rondo Pobitno. Inwestycja zostanie przeprowadzona według koncepcji ratusza, która zakładała stworzenie dodatkowego poziomu od Al. Żołnierzy I Armii Wojska Polskiego do Al. Armii Krajowej.


Zgodnie z dokumentacją przetargową, projekt ma zostać wykonany w terminie do 31 maja 2020 roku. Kolejnym krokiem będzie rozpoczęcie przebudowy i wyłonienie wykonawcy, który zajmie się robotami budowlanymi.
 
Reklama

Komentarze

Pozostałe wiadomości z Rzeszowa

Rzeszów

Rusza ósmy tydzień świetlicy "Przyjdź i odpocznij"

RZESZÓW. Na gości świetlicy czekają m.in. warsztaty z pracownikami NBP oraz pokazy naukowe i zabawy z lalkami teatralnymi w wykonaniu artystów z Teatru Maska dla najmłodszych.

Rzeszów

W Rzeszowie powstał nowy mural Arkadiusza Andrejkowa. Odsłonięcie w najbliższy czwartek

RZESZÓW. Mural powstał powstał w Rzeszowskim Domu Kultury - filia Pobitno.

Rzeszów

Jeszcze więcej zieleni w Rzeszowie. Kolejne nasadzenia drzew i krzewów

RZESZÓW. Ponad 220 drzew i ponad 1100  krzewów zostanie posadzonych przy rzeszowskich szkołach, przedszkolach, żłobkach, domach kultury.

Rzeszów

Będzie remont kilku rzeszowskich ulic

RZESZÓW. Miasto szykuje wymianę nawierzchni na kilku rzeszowskich ulicach, w tym m.in. na ul. Hetmańskiej, Leszka Czarnego i Budziwojskiej. Przetarg, który wyłoni wykonawcę zadania został już ogłoszony. Na ten cel zarezerwowano 1,5...

Rzeszów

Rzeszów zacieśnia współpracę z biznesem. Powstała Rada Gospodarcza

RZESZÓW. Główne założenia Rady to wspólna promocja Rzeszowa i firm, uczestnictwo w największych międzynarodowych targach, wystawach i sympozjach, wspólne projekty i mecenat nad wydarzeniami kulturalnymi i sportowymi.

Rzeszów

MPWiK realizuje dużą inwestycję w północno-zachodniej części Rzeszowa

RZESZÓW. Chodzi o nową sieć kanalizacji sanitarnej.

Rzeszów

W weekend kiermasz "Solidarni z Ukrainą" w Millenium Hall

RZESZÓW. Już w najbliższy weekend przed kawiarnią Love Bar na parterze Millenium Hall w związku z świętami na Ukrainie odbędzie się kiermasz świąteczny, z którego dochód przeznaczony zostanie na fundację Come Back Alive.

Rzeszów

Dzień Otwarty Game Over Cycles. W programie m.in. jazdy testowe, wystawa starych aut i premiera GOC Wear

RZESZÓW. W najbliższą sobotę, 23 kwietnia, w salonach firmy Game Over Cycles (GOC)  przy ul. Ludwika Chmury w Rzeszowie odbędzie się Dzień Otwarty.

Reklama