Rzeszów - Czwartek, 21.08.2025
Reklama

ZTM otwiera nowy Punkt Obsługi Podróżnego

Dodano:

fot. ViC / RESinet.pl
fot. ViC / RESinet.pl
RZESZÓW. Od 19 marca zacznie działać nowy Punkt Obsługi Podróżnego ZTM Rzeszów zlokalizowany w centrum kulturalno-handlowym Millenium Hall. Przestanie natomiast  funkcjonować stanowisko ZTM w CH Plaza.

Nowy POP znajdzie się na II piętrze Millenium Hall, niedaleko Punktu Obsługi Mieszkańców Urzędu Miasta. - To reakcja na sugestie mieszkańców, którzy skarżyli się, że lokal, który POP dzielił razem z punktem Urzędu Miasta w Centrum Handlowym Plaza jest zbyt mały przez co tworzyły się tu dość duże kolejki – informuje ZTM w Rzeszowie.
 
Nowy Punkt Obsługi Podróżnego będzie posiadał znacznie większa powierzchnię, która umożliwi utworzenie dwóch stanowisk obsługi. Dzięki temu skróci się czas załatwienia spraw.
POP w Millenium Hall będzie czynny od poniedziałku do soboty w godzinach 10.00 – 17.30.

Stanowisko ZTM w CH Plaza będzie czynne do soboty 16 marca br. ( Punkt Obsługi Mieszkańca UM Rzeszów pozostaje bez zmian).

 
Reklama

Komentarze

Pozostałe wiadomości z Rzeszowa

Rzeszów

Wieczorny wypadek na al. Rejtana w Rzeszowie. Zderzyło się 6 pojazdów

RZESZÓW. Cztery osoby zostały ranne w wypadku, do którego doszło wczoraj wieczorem na al. Rejtana. Zderzyło się sześć samochodów. Utrudnienia w ruchu trwały do północy.

Rzeszów

Duże zainteresowanie budową nowego żłobka w Rzeszowie

RZESZÓW. Aż 8 firm chce wybudować nowy żłobek na osiedlu Drabinianka. Wszystkie oferty mieszczą się w kwocie, jaką miasto zarezerwowało na realizację tej inwestycji.

Rzeszów

Oddział chirurgii w Szpitalu Miejskim zostanie wyremontowany

RZESZÓW. Miasto szuka firmy, która zaprojektuje, a następnie wyremontuje Kliniczny Oddział Chirurgii Ogólnej w Szpitalu Miejskim przy ul. Rycerskiej. Potencjalni wykonawcy mają czas na złożenie oferty do 23 lutego.

Rzeszów

W rzece Przyrwa znaleziono zwłoki mężczyzny. To 47-letni mieszkaniec Rzeszowa

RZESZÓW. Policjanci pod nadzorem prokuratora wyjaśniają przyczyny śmierci mężczyzny, którego zwłoki znaleziono wczoraj w rzece Przyrwa w rejonie ul. Kalinowej na osiedlu Bzianka.

Rzeszów

Budowa miejskiej części Rzeszowskiego Centrum Komunikacyjnego zakończona [ZDJĘCIA]

RZESZÓW. Od 1 marca 2024 mieszkańcy Rzeszowa i przejezdni będą mogli korzystać z miejskiej części Rzeszowskiego Centrum Komunikacyjnego. Dziś odbyła się prezentacja inwestycji. Zachęcamy do obejrzenia nowych zdjęć, w tym po raz...

Rzeszów

W Rzeszowie rozpoczęło się łatanie dziur po zimie

RZESZÓW. W związku ze sprzyjającymi warunkami pogodowymi, w Rzeszowie rozpoczęła się już naprawa dróg po sezonie zimowym. Wykonawcą prac jest firma Eurovia.

Rzeszów

Rusza rekrutacja na Dziecięcy Uniwersytet Techniczny w Rzeszowie

RZESZÓW. 19 lutego rozpocznie się rekrutacja na zajęcia Dziecięcego Uniwersytetu Technicznego w Rzeszowie w semestrze letnim 2024. Bezpłatne zajęcia przeznaczone są dla dzieci w wieku 7-12 lat.

Rzeszów

"Trzeźwy poranek". Weekendowa akcja policji na terenie Rzeszowa i powiatu

RZESZÓW. Rzeszowscy policjanci ujawnili 13 kierowców, którzy zdecydowali się wsiąść za kółko, pomimo tego, że wcześniej pili alkohol. Rekordzista miał ponad 3 promile.

Reklama