Rzeszów - Niedziela, 08.06.2025
Reklama

ZTM ponownie wyłącza "ciepły guzik" w autobusach

Dodano:

fot. Archiwum RESinet.pl
fot. Archiwum RESinet.pl
RZESZÓW. W związku ze wzrostem zakażeń w województwie podkarpackim, ZTM ponownie zawiesiło funkcję „ciepłego guzika” w autobusach miejskich.

Zarząd Transportu Miejskiego w Rzeszowie zdecydował się na ponowne wyłącznie funkcji „ciepłego guzika”. Od soboty pasażerowie MPK nie mogą samodzielnie otwierać drzwi autobusu. Drzwi otwierane są wyłącznie przez kierowcę.

„Od dnia 15 sierpnia br. w związku z odnotowywanymi narastającymi wskaźnikami pandemicznymi w woj. podkarpackim oraz zaleceniami Państwowej Inspekcji Sanitarnej, wyłączona zostaje czasowo funkcjonalność indywidualnego otwierania drzwi autobusu, tzw, ciepłego guzika.” – informuje ZTM.

 
Reklama

Komentarze

Pozostałe wiadomości z Rzeszowa

Rzeszów

Kradli rowery i okradali sklepy. Złodziejska para z Rzeszowa zatrzymana

RZESZOW. 228-letni mężczyzna i 40-letnia kobieta usłyszeli łącznie 22 zarzuty.

Rzeszów

W piątek utrudnienia w ruchu na ulicach Rzeszowa

RZESZÓW. Utrudnienia wystąpią z związku z Biegiem Niepodległości oraz z obchodami Narodowego Święta Niepodległości.

Rzeszów

Podpisano umowę na budowę Centrum Opiekuńczo-Mieszkalnego w Rzeszowie

RZESZÓW. Jesienią przyszłego roku pierwsi podopieczni skorzystają z nowego Centrum Opiekuńczo-Mieszkalnego w Rzeszowie. 

Rzeszów

Obchody Święta Niepodległości w Rzeszowie [PROGRAM]

RZESZÓW. 11 listopada w Rzeszowie odbędą się obchody Narodowego Święta Niepodległości w 104. rocznicę odzyskania niepodległości przez Polskę. W programie, m.in. hymn, apel pamięci i defilada.

Rzeszów

Rzeszowskie Centrum Seniora. 40 wydarzeń dla osób 60+ w Rzeszowie

RZESZÓW. W Rzeszowie realizowany jest miejski projekt o nazwie „ Rzeszowskie Centrum Seniora”. Do grudnia 2023 r. w stolicy Podkarpacia zaplanowano 40 wydarzeń dla 300 seniorów.

Rzeszów

10. PKO Bieg Niepodległości. Ulicami Rzeszowa pobiegnie ponad 1800 zawodników

RZESZÓW. Wydarzenie odbędzie się w najbliższy piątek, 11 listopada.

Rzeszów

Zderzenie czterech aut na al. Niepodległości w Rzeszowie. Dwie osoby ranne

RZESZÓW. Rzeszowscy policjanci ustalają szczegółowe okoliczności wypadku, do którego doszło w piątek na al. Niepodległości w Rzeszowie. W zderzenie czterech pojazdów ranne zostały dwie osoby, w tym roczna dziewczynka.

Rzeszów

Dziecięcy Uniwersytet Techniczny w Rzeszowie rozpoczął nowy semestr

RZESZÓW. 300  małych studentów wzięło udział w sobotnim wykładzie inaugurującym nowy  semestr Dziecięcego Uniwersytetu Technicznego. 

Reklama