Rzeszów - Sobota, 20.12.2025
Reklama

ZTM ponownie wyłącza "ciepły guzik" w autobusach

Dodano: 17.08.2020 r.

fot. Archiwum RESinet.pl
fot. Archiwum RESinet.pl
RZESZÓW. W związku ze wzrostem zakażeń w województwie podkarpackim, ZTM ponownie zawiesiło funkcję „ciepłego guzika” w autobusach miejskich.

Zarząd Transportu Miejskiego w Rzeszowie zdecydował się na ponowne wyłącznie funkcji „ciepłego guzika”. Od soboty pasażerowie MPK nie mogą samodzielnie otwierać drzwi autobusu. Drzwi otwierane są wyłącznie przez kierowcę.

„Od dnia 15 sierpnia br. w związku z odnotowywanymi narastającymi wskaźnikami pandemicznymi w woj. podkarpackim oraz zaleceniami Państwowej Inspekcji Sanitarnej, wyłączona zostaje czasowo funkcjonalność indywidualnego otwierania drzwi autobusu, tzw, ciepłego guzika.” – informuje ZTM.

 
Reklama

Komentarze

Pozostałe wiadomości z Rzeszowa

Rzeszów

Zieleń zamiast betonu. W centrum Rzeszowa powstaje nowy ogród kieszonkowy [ZDJĘCIA]

RZESZÓW. Na terenie przed budynkiem Estrady Rzeszowskiej (dawnej Willi Januszów) powstaje nowe, zielone miejsce spotkań, odpoczynku i wydarzeń kulturalnych.

Rzeszów

Majowe uroczystości patriotyczne w Rzeszowie [PROGRAM]

RZESZÓW. W dniach 2, 3 i 8 maja 2023 r. w Rzeszowie odbędą się majowe uroczystości patriotyczne, do udziału w których zapraszają Wojewoda Podkarpacki, Marszałek Województwa Podkarpackiego oraz Prezydent Miasta Rzeszowa.

Rzeszów

Nowa droga połączy al. Rejtana z ul. Kustronia. Podpisano umowę z projektantem

RZESZÓW. W poniedziałek w rzeszowskim ratuszu podpisano umowę na budowę nowej drogi, która połączy al. Rejtana z ul. Kustronia.

Rzeszów

Wielkie wydarzenie żużlowe w Rzeszowie: Polska vs Reszta Świata. Rusza sprzedaż biletów

RZESZÓW. 7 czerwca 2025 r. na Stadionie Miejskim w Rzeszowie, żużlowa reprezentacja Polski stanie do walki z resztą świata. Dziś o godz. 16:00 rusza sprzedaż biletów na to wydarzenie.

Rzeszów

Wiemy, kto dostarczy autobusy wodorowe dla Rzeszowa

RZESZÓW. Rozstrzygnięto przetarg na dostawę 20 autobusów wodorowych, które zasilą tabor rzeszowskiej komunikacji miejskiej. Wartość tych nowoczesnych pojazdów wynosi blisko 82,5 mln zł. Większość tej kwoty to dofinansowanie z KPO.

Rzeszów

Naukowcy z UR stworzyli innowacyjne żelki prozdrowotne

RZESZÓW. Naukowcy z Wydziału Technologiczno-Przyrodniczego Uniwersytetu Rzeszowskiego uzyskali patent na innowacyjny produkt w postaci żelek o właściwościach prozdrowotnych.

Rzeszów

Ruszyły loty z Rzeszowa do Maroka

RZESZÓW/JASIONKA. W piątek spod rzeszowskiego lotniska, z kompletem pasażerów, wystartował pierwszy samolot do popularnego kurortu w południowym Maroku, Agadiru.

Reklama