Rzeszów - Wtorek, 23.06.2026
Reklama

ZTM przywraca kursowanie autobusu linii nr 50 na Zalesiu

Dodano: 28.08.2019 r.

fot. Archiwum RESinet.pl
fot. Archiwum RESinet.pl
RZESZÓW. Od 2 września br. przywrócona zostaje linia nr 50 na os. Zalesie. O utworzenie takiej linii zabiegała pierwotnie Rada Osiedla Zalesie.

Linie nr 50 wprowadzona na początku w formie pilotażowej na okres trzech miesięcy od kwietnia do czerwca br. Nowa linia była odpowiedzią na propozycje zgłaszane przez Radę Osiedla Zalesie.

„W związku z planowanym na dzień 31 sierpnia przez Miejski Zarząd Dróg w Rzeszowie przywróceniem ruchu pojazdów na odcinku od ul. Wieniawskiego do ul. Storczykowej, od dnia 2 września br. przywrócona zostaje linia nr 50 na Os. Zalesie” – czytamy w komunikacie ZTM-u.

Linia ma kursować po trasie: Łukasiewicza (pętla) – Goździkowa – Sasanki – Zimowit – Krokusowa – Storczykowa – Wieniawskiego – Łukasiewicza (pętla).
 
Reklama

Komentarze

Pozostałe wiadomości z Rzeszowa

Rzeszów

Od lutego ważne zmiany w centrum Rzeszowa. Powiększy się strefa spacerowa

RZESZÓW. Ratusz wprowadza kolejne zmiany w Śródmieściu. Dzięki nim centrum miasta ma być bezpieczniejsze i bardziej przyjazne dla spacerowiczów. Z jednych z najbardziej klimatycznych ulic znikną samochody.

Rzeszów

Firma z Głogowa Młp. zaprojektuje zmiany na rondzie Pobitno

RZESZÓW. Miasto wybrało firmę, która zaprojektuje zmiany na rondzie Pobitno. To Projekt Consaulting z Głogowa Małopolskiego, która jako jedyna zgłosiła swoją ofertę w przetargu na realizację tego zadania.

Rzeszów

Podpisano porozumienie ws. budowy północno-wschodniej obwodnicy Rzeszowa

RZESZÓW. Dzisiaj w rzeszowskim ratuszu podpisano porozumienie dotyczące wspólnej realizacji północno-wschodniej obwodnicy Rzeszowa, przez Miasto i Generalną Dyrekcję Dróg Krajowych i Autostrad. Dokument pozwala rozpocząć prace przygotowawcze dla nowej inwestycji. Obwodnica połączy...

Rzeszów

Prezydent Rzeszowa spotka się z mieszkańcami trzech osiedli

RZESZÓW. W lutym odbędzie się kolejne spotkanie Prezydenta Miasta Rzeszowa Konrada Fijołka z cyklu "Rzeszów To My". Tym razem włodarz miasta porozmawia z mieszkańcami osiedli Matysówka, Słocina i Zalesie.

Rzeszów

Nazistowska flaga w oknie jednego z bloków na Nowym Mieście. Zatrzymano 42-latka

RZESZÓW. 42-letni mężczyzna został zatrzymany przez funkcjonariuszy policji w związku z podejrzeniem o propagowanie ustroju totalitarnego. 42-latek wywiesił w oknie nazistowską flagę. Zgodnie prawem, za ten czyn grozi mu do 3 lat...

Rzeszów

Rozpoczął się obrót „Karpatki” na S19 Rzeszów Południe - Babica. Zobacz FILM

RZESZÓW. Generalna Dyrekcja Dróg Krajowych i Autostrad opublikowała nagranie z operacji obracania tarczy maszyny TBM „Karpatki”, która drąży tunel na odcinku S19 Rzeszów Płd. – Babica.

Rzeszów

W kilkunastu budynkach na terenie Rzeszowa zabraknie ciepłej wody

RZESZÓW. Miejskie Przedsiębiorstwo Energetyki Cieplnej w Rzeszowie informuje o czasowych przerwach w dostawie ciepła do podgrzewu zimnej wody wodociągowej. Komunikat dotyczy kilkunastu budynków, m.in. na osiedlach: Dąbrowskiego, 1000-lecia i gen. Andersa. Ciepłej...

Reklama