Rzeszów - Wtorek, 10.02.2026
Reklama

ZTM przywraca kursowanie autobusu linii nr 50 na Zalesiu

Dodano: 28.08.2019 r.

fot. Archiwum RESinet.pl
fot. Archiwum RESinet.pl
RZESZÓW. Od 2 września br. przywrócona zostaje linia nr 50 na os. Zalesie. O utworzenie takiej linii zabiegała pierwotnie Rada Osiedla Zalesie.

Linie nr 50 wprowadzona na początku w formie pilotażowej na okres trzech miesięcy od kwietnia do czerwca br. Nowa linia była odpowiedzią na propozycje zgłaszane przez Radę Osiedla Zalesie.

„W związku z planowanym na dzień 31 sierpnia przez Miejski Zarząd Dróg w Rzeszowie przywróceniem ruchu pojazdów na odcinku od ul. Wieniawskiego do ul. Storczykowej, od dnia 2 września br. przywrócona zostaje linia nr 50 na Os. Zalesie” – czytamy w komunikacie ZTM-u.

Linia ma kursować po trasie: Łukasiewicza (pętla) – Goździkowa – Sasanki – Zimowit – Krokusowa – Storczykowa – Wieniawskiego – Łukasiewicza (pętla).
 
Reklama

Komentarze

Pozostałe wiadomości z Rzeszowa

Rzeszów

Jak pojadą autobusy miejskie w majówkę?

RZESZÓW. Zarząd Transportu Miejskiego w Rzeszowie przedstawił rozkład jazdy autobusów komunikacji miejskiej, jaki będzie obowiązywał w czasie majówki.

Rzeszów

Ponad 2,5 mln zł od miasta na sport

RZESZÓW. W czwartek w rzeszowskim ratuszu podpisano i wręczono kolejne umowy na dofinansowanie klubów sportowych działających w Rzeszowie.

Rzeszów

Rzeszowskie Centrum Komunikacyjne. Lada dzień ruszą prace na placu Dworcowym

RZESZÓW. Do piątku (29 kwietnia) teren placu oraz sąsiadujące z nim działki zostaną ogrodzone i zamknięte dla samochodów.

Rzeszów

Rzeszowscy policjanci skontrolowali ponad 1000 kierujących

RZESZÓW. W czwartek, 28 kwietnia 2022 r. funkcjonariusze z wydziału ruchu drogowego rzeszowskiej komendy prowadzili akcję pod hasłem „Trzeźwy poranek”. Skontrolowano ponad 1000 kierujących. Pięciu z nich zatrzymano prawo jazdy.

Rzeszów

Majowe uroczystości patriotyczne w Rzeszowie

RZESZÓW. 2, 3 i 8 maja w Rzeszowie odbędą się uroczystości patriotyczne, na które zapraszają Wojewoda Podkarpacki, Marszałek Województwa Podkarpackiego oraz Prezydent Miasta Rzeszowa

Rzeszów

Pomnik Wdzięczności Armii Radzieckiej zostanie przeniesiony?

RZESZÓW. Prezydent Rzeszowa Konrad Fijołek chce, aby pomnik Wdzięczności Armii Radzieckiej został przeniesiony na cmentarz żołnierzy Armii Radzieckiej przy ul. Lwowskiej.

Rzeszów

Raport Unii Metropolii Polskich. W Rzeszowie mieszka ponad 100 tys. uchodźców z Ukrainy

RZESZÓW. Wojna w Ukrainie spowodowała wzrost  populacji mieszkańców Rzeszowa aż o 53 proc. – wynika z raportu opublikowanego przez Unię Metropolii Polskich. 

Reklama