Rzeszów - Wtorek, 17.06.2025
Reklama

ZTM przywraca kursowanie autobusu linii nr 50 na Zalesiu

Dodano:

fot. Archiwum RESinet.pl
fot. Archiwum RESinet.pl
RZESZÓW. Od 2 września br. przywrócona zostaje linia nr 50 na os. Zalesie. O utworzenie takiej linii zabiegała pierwotnie Rada Osiedla Zalesie.

Linie nr 50 wprowadzona na początku w formie pilotażowej na okres trzech miesięcy od kwietnia do czerwca br. Nowa linia była odpowiedzią na propozycje zgłaszane przez Radę Osiedla Zalesie.

„W związku z planowanym na dzień 31 sierpnia przez Miejski Zarząd Dróg w Rzeszowie przywróceniem ruchu pojazdów na odcinku od ul. Wieniawskiego do ul. Storczykowej, od dnia 2 września br. przywrócona zostaje linia nr 50 na Os. Zalesie” – czytamy w komunikacie ZTM-u.

Linia ma kursować po trasie: Łukasiewicza (pętla) – Goździkowa – Sasanki – Zimowit – Krokusowa – Storczykowa – Wieniawskiego – Łukasiewicza (pętla).
 
Reklama

Komentarze

Pozostałe wiadomości z Rzeszowa

Rzeszów

Pożar w Bratkowicach. W zajętym ogniem garażu znaleziono ciało mężczyzny

RZESZÓW. Podczas akcji gaśniczej, w zajętym ogniem budynku, ujawniono ciało 32-letniego mężczyzny.

Rzeszów

Zmiany w zagospodarowaniu ogródków na rzeszowskim Rynku

RZESZÓW. Przypomnijmy, że tegoroczny sezon ogródkowy trwać będzie od 10 kwietnia do 15 października.

Rzeszów

Utrudnienia na ul. Cieplińskiego. Potrącono pieszego

RZESZÓW. Utrudnienia potrwają do nawet do godz. 12.

Rzeszów

Nowy system wywozu odpadów zaakceptowany. Było kilka pomysłów na poprawki

RZESZÓW. Pomimo burzliwej dyskusji, radni zaakceptowali proponowane zmiany.

Rzeszów

Politechnika Rzeszowska ogłasza konkurs. Chodzi o projekt rewitalizacji jednego z wydziałów

RZESZÓW. Termin składania prac konkursowych upływa 15 marca 2019 r.

Rzeszów

Młodzi piłkarze Stali Rzeszów zagrają z takimi klubami jak: Atletico Madryt, Juventus Turyn oraz AC Milan

RZESZÓW. Stal Rzeszów została partnerem fundacji ,,Ja Też Mam Marzenia’’.

Reklama