Rzeszów - Wtorek, 16.12.2025
Reklama

ZTM zmienia rozkład jazdy jednej linii i uruchamia dodatkowe połączenie

Dodano: 15.01.2020 r.

fot. ViC / RESinet.pl
fot. ViC / RESinet.pl
RZESZÓW. Zmiana rozkładu jazdy dotyczy linii nr 37. Kolejna wiadomość wiąże się z otwarciem nowego połączenia kursującego z Dworca Lokalnego do Krasnego.

Zarówno zmiana rozkładu jazdy linii nr 37, jak również uruchomienie dodatkowej linii zostanie wprowadzone od dnia 19 stycznia 2020 roku.

Zgodnie z informacją, jaką podaje Zarząd Transportu Miejskiego w Rzeszowie, kursy linii nr 37 będą rozpoczynać się i kończyć na przystanku Hermanowa Przylasek.

Nowością będzie uruchomienie linii nr 7, kursującej na trasie: Dworzec Lokalny - Piłsudskiego - Cieplińskiego - Lisa Kuli - Dąbrowskiego - Powst. W-wy - Podwisłocze - Kopisto - Rejtana - Lwowska - Krasne Auchan.
 
Reklama

Komentarze

Pozostałe wiadomości z Rzeszowa

Rzeszów

Nieodpłatna pomoc prawna na terenie Rzeszowa tylko na odległość

RZESZÓW. Dyżury prowadzone będą wyłącznie za pośrednictwem środków komunikowania się na odległość, tj. za pośrednictwem telefonu lub e-maila.

Rzeszów

Rzeszowskie galerie handlowe działają w ograniczonym zakresie

RZESZÓW. W galeriach handlowych działają jedynie: apteki, sklepy spożywcze, drogerie i pralnie.

Rzeszów

Kryte lodowisko znajdzie się przy ul. Witosa i Wyspiańskiego

RZESZÓW. Zmiana lokalizacji budowy nowego budynku dla Sądu Okręgowego niesie za sobą szereg konsekwencji, jedną z nich jest zmiana lokalizacji pod budowę krytego lodowiska.

Rzeszów

Koronawirus. Jak funkcjonują rzeszowskie instytucje i urzędy?

RZESZÓW. Rzecznik prasowy Prezydenta Rzeszowa przekazał kilka istnotnych informacji dla mieszkańców miasta. 

Rzeszów

Zmiany w komunikacji miejskiej w Rzeszowie. Nie kupisz biletu u kierowcy

RZESZÓW. W związku z pandemią koronawirusa Zarząd Transportu Miejskiego wprowadza zmiany w funkcjonowaniu komunikacji miejskiej w Rzeszowie. 

Rzeszów

Na os. Budziwój powstanie żłobek i przedszkole. Ruszył przetarg

RZESZÓW. Ratusz otworzy przetarg na budowę przedszkola dla 120 dzieci oraz żłobka dla 150 dzieci. Inwestycja ma powstać na os. Budziwój, przy Zespole Szkolno-Przedszkolnym nr 7.

Rzeszów

Koronawirus. Apel Urzędu Miasta Rzeszowa do mieszkańców

RZESZÓW. W związku z koniecznością zapobiegania rozprzestrzeniania się koronowirusa, Urząd Miasta Rzeszowa wystosował apel do mieszkańców.

Rzeszów

MOPS w Rzeszowie pomoże osobom objętym kwarantanną

RZESZÓW. Uruchomiono dwa numeru do Miejskiego Ośrodka Pomocy Społecznej w Rzeszowie, pod które mogą dzwonić osoby potencjalnie zarażone koronawirusem.

Reklama