Rzeszów - Czwartek, 11.09.2025
Reklama

Zwłoki mężczyzny w rzece w Rzeszowie. Policja ustala przyczyny śmierci mężczyzny

Dodano: 30.12.2022 r.

fot. KMP Rzeszów
fot. KMP Rzeszów
RZESZÓW. Ciało 38-letniego mieszkańca Rzeszowa znaleziono w rzece przy ul. Kalinowej na osiedlu Bzianka. Policja pod nadzorem prokuratora wyjaśnia okoliczności śmierci mężczyzny.

Na zwłoki natrafił dziś rano około godz. 9:00 przypadkowy mężczyzna, który szedł tamtędy do pracy. O sprawie poinformował rzeszowską komendę policji.

Decyzją prokuratora ciało 38-latka zostało zabezpieczone do badań sekcyjnych. Wstępnie wykluczono, aby do śmierci mężczyzny przyczyniły się osoby trzecie.

Policjanci pod nadzorem prokuratora wyjaśniają przyczyny i okoliczności śmierci mężczyzny.
 
Źródło: KMP Rzeszów
Reklama

Komentarze

Pozostałe wiadomości z Rzeszowa

Rzeszów

Nowe ambulanse dla rzeszowskiego pogotowia

RZESZÓW. Wojewódzka Stacja Pogotowia Ratunkowego w Rzeszowie ma cztery nowe ambulanse. Zakup trzech z nich został dofinansowany z rządowego Funduszu Przeciwdziałania COVID-19, czwarty pojazd zakupiono ze środków własnych.

Rzeszów

Nieczynne przystanki przy ul. Bardowskiego

RZESZÓW. Od dzisiaj zamknięte zostają zatoki autobusowe zlokalizowane przy ul. Bardowskiego. Autobusy będą odjeżdżały z przystanków na placu Wolności.

Rzeszów

Od września autobusy MPK pojadą do Albigowej

RZESZÓW. Od początku przyszłego miesiąca autobusy komunikacji miejskiej będą dojeżdżać do Albigowej w gminie Łańcut. Dzisiaj podpisano porozumienie w tej sprawie.

Rzeszów

Kamienica przy ul. Grunwaldzkiej odzyskała dawny blask [ZDJĘCIA]

RZESZÓW. Zakończyła się rewitalizacja elewacji kamienicy przy ul. Grunwaldzkiej 24 w Rzeszowie. Budynek odzyskał dawny – XIX wieczny wygląd.

Rzeszów

Pożar magazynów hurtowni tkanin w Strażowie k. Rzeszowa. W akcji ponad 120 strażaków

RZESZÓW. Do pożaru doszło we wtorek wieczorem. W momencie pojawienia się ognia, w hurtowni nie było pracowników.

Rzeszów

Tłumy na basenach ROSiR w Rzeszowie. Kąpielisko czynne do 4 września

RZESZÓW. Ponad 71 tysięcy osób skorzystało już w tym sezonie z kapieliska przy ul. Pułaskiego. Sezon kąpielowy potrwa do 4 września.

Rzeszów

Tragiczny wypadek w Trzcianie. Pod kołami pociągu zginęła 37-letnia kobieta

RZESZÓW. Wczoraj w miejscowości Trzciana w powiecie rzeszowskim pociąg potrącił 37-letnią kobietę. Policjanci wyjaśniają szczegółowe okoliczności tego tragicznego wypadku.

Rzeszów

14. edycja kultowej konferencji InternetBeta

RZESZÓW. Trzydniowe wydarzenie odbędzie się w dniach 14-16 września 2022 r. w kampusie Wyższej Szkoły Informatyki i Zarządzania w Kielnarowej koło Rzeszowa.

Reklama