Rzeszów - Piątek, 13.03.2026
Reklama

Zwłoki mężczyzny w rzece w Rzeszowie. Policja ustala przyczyny śmierci mężczyzny

Dodano: 30.12.2022 r.

fot. KMP Rzeszów
fot. KMP Rzeszów
RZESZÓW. Ciało 38-letniego mieszkańca Rzeszowa znaleziono w rzece przy ul. Kalinowej na osiedlu Bzianka. Policja pod nadzorem prokuratora wyjaśnia okoliczności śmierci mężczyzny.

Na zwłoki natrafił dziś rano około godz. 9:00 przypadkowy mężczyzna, który szedł tamtędy do pracy. O sprawie poinformował rzeszowską komendę policji.

Decyzją prokuratora ciało 38-latka zostało zabezpieczone do badań sekcyjnych. Wstępnie wykluczono, aby do śmierci mężczyzny przyczyniły się osoby trzecie.

Policjanci pod nadzorem prokuratora wyjaśniają przyczyny i okoliczności śmierci mężczyzny.
 
Źródło: KMP Rzeszów
Reklama

Komentarze

Pozostałe wiadomości z Rzeszowa

Rzeszów

Wprowadzenie opłat na parkingu lotniska w Jasionce od 21 sierpnia br.

RZESZÓW. Łączna ilość miejsc parkingowych wyniesie 857.

Rzeszów

30 sierpnia rusza sprzedaż karnetów na mecze Asseco Resovii Rzeszów

RZESZÓW. W tym momencie ruszy I etap rezerwacji. Drugi, otwarty wystartuje 27 września.

Rzeszów

3 mln zł powędrowało do szpitala MSWiA W Rzeszowie

RZESZÓW. Umowę zawarto 14 sierpnia w szpitalu MSWiA w Rzeszowie.

Rzeszów

Uruchomiono sprzedaż biletów semestralnych i uczniowskich

RZESZÓW. Bilety semestralne uczniowskie będą dostępna w okresie od 1 września 2019 r. do 31 stycznia 2020 r.

Rzeszów

W rzeszowskim Oknie Życia Caritas znaleziono chłopczyka

RZESZÓW. Niemowlę znalazła siostra Dominika, kierownik Domu Samotnej Matki – nadała mu imię Jacek.

Rzeszów

Teatralna przerwa w Rzeszowa dobiega końca. 22 sierpnia do miasta przyjeżdżają artyści z Gruzji, Ukrainy i Litwy

RZESZÓW. Na mieszkańców Rzeszowa czeka 17 wydarzeń, w tym koncerty, spektakle oraz wernisaże.

Rzeszów

Jakie są najpopularniejsze marki samochodów na ulicach Rzeszowa?

RZESZÓW. Najczęściej właścicielami pojazdów rejestrowanych w Rzeszowie są mężczyźni, lubujący się w głównej mierze w samochodach typu hatchback. W głównej mierze rzeszowianie decydują się na zakup samochodów pochodzących z Polski.

Rzeszów

Gang sutenerów, schwytanych przez CBŚP w Rzeszowie, stanie przed Sądem

RZESZÓW, KRAKÓW. Dzięki działaniom funkcjonariuszy  Zarządu CBŚP w Rzeszowie w grudniu 2018 r. udało się rozbić tą przestępczą organizację i zatrzymać wszystkich jej członków.

Reklama