Rzeszów - Wtorek, 26.08.2025
Reklama

12. Ogólnopolski Festiwal "Piosenka w Meloniku". Gwiazdą Sławek Uniatowski

Dodano: /

W dniach 25 – 26 kwietnia 2024 roku w Rzeszowie odbędzie się 12 edycja festiwalu „Piosenka w Meloniku”. Podczas Koncertu Galowego wystąpią nagrodzeni laureaci oraz muzyczna gwiazda wieczoru – Sławek Uniatowski.

Ogólnopolski Festiwal Piosenki Aktorskiej, Filmowej i Musicalowej „Piosenka w Meloniku” to wyjątkowy festiwal piosenki łączący tematykę aktorską, filmową i musicalową. Wydarzenie organizuje Rzeszowski Dom Kultury, a od 2023 roku jego ambasadorem jest Robert Janowski.

Już po raz dwunasty do Rzeszowa przyjadą najlepsi wokaliści, by skonfrontować swoje niezwykłe talenty przed gwiazdorskim jury oraz publicznością. Dwudniowy festiwal obędzie się w Instytucie Muzyki Uniwersytetu Rzeszowskiego przy ul. Dąbrowskiego 83.

Koncert Finałowy

W czwartek 25 kwietnia 2024 roku o godzinie 10:00 rozpocznie się Finał z udziałem zakwalifikowanych wokalistów z całej Polski. Ich występy oceniać będzie jury w składzie: Robert Janowski – piosenkarz, aktor i prezenter telewizyjny, Sławek Uniatowski – wokalista, kompozytor, autor tekstów i multiinstrumentalista oraz Ela Węgrzynowska – wokalistka, aktorka musicalowa i pianistka. Finaliści zawalczą o festiwalowe statuetki oraz tegoroczne Grand Prix – nagrodę pieniężna w wysokości 5000 zł ufundowaną przez Stowarzyszenie Artystów Wykonawców SAWP oraz voucher na nagranie singla w ERDEK Studio. Wstęp na konkursowe przesłuchania jest bezpłatny.

Koncert Galowy z muzyczną gwiazdą

W piątek 26 kwietnia 2024 roku o godzinie 19:00 odbędzie się uroczysty Koncert Galowy, który poprowadzi Robert Janowski. Na scenie wystąpią wszyscy nagrodzeni laureaci festiwalu, a muzyczną gwiazdą wieczoru będzie Sławek Uniatowski – wszechstronny artysta znany szerokiej publiczności jako finalista czwartej edycji programu „Idol”, uczestnik „Tańca z gwiazdami” oraz polskich preselekcji  do Konkursu Piosenki Eurowizji.

Bilety na koncert zakupić można na stronie internetowej www.rdk.rzeszow.pl oraz w siedzibie Rzeszowskiego Domu Kultury przy ul. Staromiejskiej 43a (od poniedziałku do piątku w godzinach 12:00-15:00).

Reklama

Komentarze

Pozostałe wiadomości

Aktualności

Queens of Soul muzyczną gwiazdą Karpackiej Majówki

W dniach 1 - 3 maja w Rzeszowie odbędzie się Karpacka Majówka, która będzie połączeniem trzydniowego jarmarku, Święta Paniagi i kolejnej edycji festiwalu Karpaty na Widelcu z udziałem Roberta Makłowicza. Zwieńczeniem majówki...

Aktualności

"Zrozumiesz jak dorośniesz" - Aleksandra Radomska z nowym programem w Rzeszowie

Aleksandra Radomska, okularnica z ADHD, która od lat podbija serca swoich obserwatorek w internecie, a od 2021 roku również na scenie, powraca z nowym programem. W kwietniu wystąpi w Rzeszowie.

Aktualności

"Śpiewająca z Wilczkami" z okazji Międzynarodowego Dnia Teatru

Z okazji Międzynarodowego Dnia Teatru Teatr Przedmieście zaprasza 25 marca o godz. 19.00 na wyjątkowy spektakl „Śpiewająca z Wilczkami” w reż. Anety Adamskiej-Szukały.

Aktualności

Bezpłatny koncert The FoxCats promujący debiutancki album

18 marca grupa The FoxCats zagra premierowy koncert promujący debiutancką płytę zatytułowaną „Wystrzeleni”.

Aktualności

Islandzki multiinstrumentalista wystąpi w Rzeszowie

Ragnar Ólafsson - wszechstronny muzyk, multiinstrumentalista i kompozytor z Islandii rusza w trasę po Polsce. 27 kwietnia wystąpi w Rzeszowie. Koncert odbędzie się w Kinie za Rogiem Cafe o godz. 19:00.

Aktualności

Letnie Brzmienia 2023 w Rzeszowie. Wystąpią m.in. Mrozu, Nosowska i Brodka

Nadchodzi lato muzycznych emocji. Organizatorzy Letnich Brzmień ogłosili listę artystów, którzy wystąpią w tym roku w Rzeszowie. Dwudniowy festiwal odbędzie się w dniach 7 – 8 lipca 2023 r. w Parku Sybiraków.

Reklama