Rzeszów - Piątek, 13.03.2026
Reklama

6 zespołów zagra na rzecz dzieci z rzeszowskiego hospicjum

Dodano: 27.11.2025 r. / Redakcja

GERARD MAGNUS BAND, fot. ViC / Archiwum RESinet.pl
GERARD MAGNUS BAND, fot. ViC / Archiwum RESinet.pl

14 grudnia w rzeszowskim klubie Pod Palmą odbędzie się wyjątkowy koncert charytatywny pn. „Kapela Serc”. Wystąpi sześć zespołów: Stare Dziady, TSA, Gerard Magnus Band i Siczka, Jelonek, Raya Bell oraz grupa Turbo. Całkowity dochód z wydarzenia zostanie przekazany na rzecz Fundacji Podkarpackie Hospicjum dla Dzieci w Rzeszowie.

18 listopada br. w siedzibie Polskiego Radia Rzeszów podpisano list intencyjny o współpracy przy organizacji wydarzenia charytatywnego pb. "Kapela Serc".

Podpis pod dokumentem złożyli przedstawiciele Radia Rzeszów, Urzędu Miasta Rzeszowa, Uniwersytetu Rzeszowskiego, Stowarzyszenia Studentów i Absolwentów UR, Telewizji Rzeszów oraz Gazety Codziennej „Nowiny”.

W ramach działań wspomniane wyżej instytucje planują zorganizować licytację, zbiórkę do puszek oraz koncert rockowy.

8 grudnia 2025 r. na Uniwersytecie Rzeszowskim odbędzie się wernisaż wystawy prac przeznaczonych na licytację. Licytacja potrwa do 12 grudnia, do godz. 12:00. Cały dochód trafi na rzecz hospicjum.

Z kolei w niedzielę, 14 grudnia w rzeszowskim klubie Pod Palmą odbędzie się wyjątkowy koncert charytatywny pn. „Kapela Serc”. Wystąpi sześć zespołów.

Rozkład jazdy:

- STARE DZIADY – 17:30

- TSA – 18:15

- GERARD MAGNUS BAND & SICZKA (KSU) – 19:20

- JELONEK – 20:15

- RAYA BELL – 21:20

- TURBO – 22:20

Między koncertami odbędą się dodatkowe licytacje, z których dochód również zostanie przeznaczony na rzecz hospicjum.

Jak kupić bilety?

Cegiełka na hospicjum:

https://www.podpalma.pl/produkt/cegielka-na-hospicjum

Cegiełka na koncert:

https://www.podpalma.pl/produkt/cegielka-na-koncert/

Jeżeli nie możesz być na koncercie, a chcesz wesprzeć akcję „Kapela Serc” możesz zakupić samą cegiełkę.


Reklama

Komentarze

Pozostałe wiadomości

Aktualności

Frontside i Dopelord dołączają do line-upu Rockowej Nocy. Ruszyły kwalifikacje do przeglądu młodych kapel

Organizatorzy Rockowej Nocy ogłosili dwa kolejne zespoły oraz start kwalifikacji do przeglądu konkursowego dla młodych kapel.

Aktualności

Dwóch stand-uperów na jednej scenie. Jakub Poczęty i Damian Viking Usewicz w kwietniu w Rzeszowie

Agencja Konkretnie zaprasza na wieczór komediowy stand-Up! Już 27 kwietnia w Rzeszowie wystąpią Damian Viking Usewicz oraz Jakub Poczęty. Wydarzenie odbędzie się w Warsztat Pizza. Początek o godz. 20:30. Ilość miejsc ograniczona.

Aktualności

Rocznik 2022. Zbiorowa wystawa członków Rzeszowskiego Stowarzyszenia Fotograficznego

14 kwietnia o godz. 18:00 w Galerii Nierzeczywistej odbędzie się wernisaż corocznej zbiorowej wystawy Rzeszowskiego Stowarzyszenia Fotograficznego pt. Rocznik. Wydarzenie będzie również okazją do świętowania 10-tej rocznicy Galerii oraz 18-lecia działalności RSF.

Aktualności

Filmowy poranek dla dzieci. Bing, warsztaty kryminalistyki oraz zabawy i animacje

Główną atrakcją Poranka będą warsztaty z kryminalistyki dla dzieci, które przygotuje firma PASSIO POLAND.

Aktualności

Balonowe Show - bajeczne widowisko dla całej rodziny w kwietniu w Rzeszowie

W bajecznym świecie czekają na Was przygody króla Balonona, księżniczki Balotty, latającego smoka i jego niezwykłych przyjaciół.

Aktualności

Sebastian Rejent z programem "Optima Forma" w kwietniu w Rzeszowie

Sebastian Rejent powraca z nowym programem zatytułowanym „Optima Forma” i rusza w trasę po Polsce. W kwietniu odwiedzi również Rzeszów. Występ odbędzie się 18.04 o godz. 20:30 w restauracji Lord Jack.

Aktualności

Znamy dzienną rozpiskę Rzeszowskich Juwenaliów

Wielki Koncertowy Finał odbędzie się w dniach 12 - 13 maja na miasteczku akademickim Politechniki Rzeszowskiej.

Reklama