Rzeszów - Sobota, 09.05.2026
Reklama

Adam Nowak zamiast Stanisława Soyki na finale Rzeszów Jazz Festiwal

Dodano: 08.12.2022 r. / ViC

Już w najbliższą sobotę w Wojewódzkim Domu Kultury w Rzeszowie odbędzie się koncert finałowy 10 edycji Rzeszów Jazz Festiwal. Wystąpi Grażyna Łobaszewska, która świętuje w tym roku 50 lecie działalności scenicznej.

Podczas koncertu Grażynie Łobaszewskiej miał towarzyszyć Stanisław Soyka, jednak z powodu problemów zdrowotnych, nie będzie w stanie wystąpić w Rzeszowie. Zastąpi go równie uznany lider zespołu Raz Dwa Trzy – Adam Nowak.

- Jak doskonale wiecie, podczas nadchodzących koncertów jubileuszu mojego 50lecia pracy scenicznej miał na scenie towarzyszyć mi mój wielki przyjaciel Stanisław Sojka. Z przykrością muszę jednak ogłosić, iż z powodu ciężkiej niedyspozycji zdrowotnej Stanisław nie będzie w stanie wystąpić przed Państwem. Jednocześnie, nie chcąc pozbawiać Państwa możliwości uczestnictwa w tych wyjątkowych dla mnie wydarzeniach, z pomocą przyszli zaprzyjaźnieni artyści. W Rzeszowie i Lublinie swoją sceniczną obecnością wesprze nas Adam Nowak. Stanisławie, życzymy Ci szybkiego powrotu do zdrowia i czekamy na Ciebie niecierpliwie - pisze Grazyna Łobaszewska.

Koncert Grażyny Łobaszewskiej z zespołem Ajagore i gościnnym udziałem Adama Nowaka rozpocznie się w sobotę 10 grudnia o godzinie 20 w sali widowiskowej Wojewódzkiego Domu Kultury w Rzeszowie.

Bilety dostępne pod adresem - https://niezla-sztuka.pl/pl/i/Bilety/15

 

Reklama

Komentarze

Pozostałe wiadomości

Aktualności

"Podkarpacka Ikonosfera". Najlepsze prace na wystawie w WDK

9 stycznia 2026 r. w Galerii Wojewódzkiego Domu Kultury w Rzeszowie odbędzie się wernisaż wystawy pokonkursowej prezentującej najlepsze prace wyłonione w ramach tegorocznej edycji konkursu fotograficznego "Podkarpacka Ikonosfera".

Aktualności

Najpopularniejsza piosenkarka Latin Jazz i Bossa Nova wystąpi w Rzeszowie

Karen Souza najpopularniejsza obecnie piosenkarka Latin Jazz i Bossa Nova wystąpi wraz z zespołem w Filharmonii Podkarpackiej w ramach cyklu BOOM. Koncert odbędzie się 13 stycznia. Są jeszcze dostępne bilety.

Aktualności

Akustyczne interpretacje piosenek Republiki w wykonaniu zespołu Czarno-Białe Ślady

30 stycznia 2026 r. w Rzeszowskich Piwnicach będzie można usłyszeć utwory legendarnego zespołu Republika, w wyjątkowych, akustycznych interpretacjach. Koncert projektu Czarno-Białe Ślady rozpocznie się o godz. 19:00.

Aktualności

Ostatni weekend w Świątecznym Miasteczku w stylu retro [2 - 4.01.2025]

Kończy się zimowa przygoda w Świątecznym Miasteczku. Ostatni weekend atrakcji upłynie w klimacie dawnych lat. Na gości czeka Jarmark Bożonarodzeniowy pełen smaków i niespodzianek, muzyczne wydarzenia, rodzinne atrakcje oraz kultowy świąteczny autobus...

Aktualności

Sylwester na rzeszowskim Rynku. DJ Party w sercu miasta

Bez koncertów, fajerwerków i muzycznych gwiazd – tak jak w poprzednich latach Rzeszów pożegna stary i powita Nowy Rok. Miejska zabawa sylwestrowa odbędzie się w Świątecznym Miasteczku i będzie miała kameralny charakter.

Aktualności

Weekend w Świątecznym Miasteczku [26 – 28.12.2025]

Przed nami przedostatni weekend z atrakcjami w Świątecznym Miasteczku. W programie m.in. ozdabiania pierniczków, występy artystyczne, rodzinny seans filmowy oraz świąteczne zabawy i potańcówki, które rozgrzeją zimowe wieczory.

Aktualności

Koncert symfoniczny w Filharmonii – dwa utwory Iberta i symfonia Francka

Muzyka Iberta i Francka wypełni w piątkowy wieczór salę Filharmonii Podkarpackiej. Za pulpitem dyrygenta stanie Tomasz Tokarczyk. Solistką wieczoru będzie flecistka Weronika Balcerzyk. Początek koncertu tradycyjnie o godz. 19:00.

Reklama