Rzeszów - Czwartek, 08.05.2025
Reklama

"Anioł" - argentyński kandydat do Oscara w Kinie Konesera

Dodano: /

W najbliższą środę, 20 marca w ramach cyklu Kino Konesera, Helios przy al. Powstańców Warszawy 14 wyświetli nominowany do Oscara 2019 film „Anioł” oparty na prawdziwej historii seryjnego mordercy Carlosa Robledo Pucha zwanego „Aniołem śmierci”. Producentem obrazu jest Pedro Almodovar i twórcy „Dzikich historii”.

Seans rozpocznie się o godz. 18:30. Wcześniej odbędzie się prelekcja.

 O filmie:

Wibrujące rock-n-rollem Buenos Aires, lata 70-te. 17-letni Carlitos o twarzy anioła (Lorenzo Ferro) przemierza ulice, jakby należały do niego. Od najmłodszych lat wykorzystuje wszelkie okazje by kraść. To fascynacja, której nie chce się oprzeć. Kiedy w nowej szkole spotyka Ramona (Chino Darín) natychmiast stają się przyjaciółmi. Wyruszają w podróż pełną ryzykownych przygód, namiętnej miłości i mrocznej zbrodni.

 

Reklama

Komentarze

Pozostałe wiadomości

Aktualności

Grad złotych medali dla zespołu "Uśmiech" z MDK

Dwukrotne Grand Prix dla zespołu "Uśmiech" podczas Grand Prix Polski Dance – Września 2019

Aktualności

Nela Mała Reporterka spotka się z czytelnikami. Specjalnie otworzą Galerię wcześniej

„Nela w krainie orek” to najnowsza książka Neli Małej Reporterki. Z okazji jej premiery, Autorka spotka się z czytelnikami w Empiku w Galerii Rzeszów, już w sobotę, 14 grudnia.

Aktualności

ENEMEF: Maraton Gwiezdnych Wojen z premierą nowej części

20 grudnia w Multikinie odbędzie się Maraton Gwiezdnych Wojen z premierą najnowszej części.

Aktualności

Polska komedia romantyczna i liczne atrakcje w grudniowym Kinie Kobiet

Luźna atmosfera seansu ma już swoje stałe fanki! Z myślą o kobietach w ramach Kina Kobiet dobierany jest film wieczoru oraz atrakcje przed seansem.

Aktualności

Minimalizm na fotografiach. Zbiorowa wystawa w Galerii Nierzeczywistej

13-go grudnia 2019 r. o godz. 18:00 w Galerii Nierzeczywistej RSF w Rzeszowie odbędzie się uroczysty wernisaż kolejnej międzynarodowej zbiorowej wystawy fotograficznej, podczas której zaprezentowane zostaną zdjęcia fotografów z Polski i Ukrainy.

Reklama