Rzeszów - Poniedziałek, 11.08.2025
Reklama

Bambolino - teatralne widowisko cyrkowe po raz pierwszy w Rzeszowie

Dodano: /

Hipopotamy tańczące w baletkach, pojedynek kangurów bokserskich, Człowiek-Rakieta wystrzelony z armaty – to tylko część atrakcji jakie będzie można zobaczyć podczas barwnego pokazu cyrkowego mistrza Bambolino. Na widzów czeka 80 minut śmiechu i niezapomnianej zabawy.

Bambolino to jedyny na świecie cyrk szczęśliwych zwierząt. Dlaczego szczęśliwych? Bo w tym cyrku nie występują prawdziwe zwierzęta, ale przebrani za zwierzęta aktorzy.

Podczas 80-minutowego widowiska, widzowie będą mieli okazję zobaczyć tańczące w baletkach hipopotamy, pojedynek nieustraszonych kangurów bokserskich czy nietuzinkowy numer wystrzelenia z armaty Człowieka-Rakiety.

Ale to nie wszystko. Na cyrkowej arenie wraz ze swoim pupilem wystąpi jedyny na świecie pogromca pcheł, a trzymetrowy pyton amazoński pokaże możliwości wyszkolonego fakira.

W programie spektaklu również: cyrkowe pingwiny, czarujący klauni i magicy oraz gwiazda areny - wyjątkowy orangutan Gosha.

„Bambolino – teatralne widowisko cyrkowe” odbędzie się 22 października 2023 o godz. 13:00 w dużej auli Uniwersytetu Rzeszowskiego. Bilety są już dostępne. Można je kupić na stronie https://pankoncert.pl/cyrk-bambolino

Ze względu na międzynarodowy charakter widowiska, piosenki i dialogi bohaterów w języku polskim odtwarzane są z playbacku.

Widowisko przeznaczone jest dla dzieci 3-10 lat (dzieci do 2,5 lat mogą wejść bezpłatnie – siedzą na kolanach rodzica, bez osobnego miejsca).

 

Reklama

Komentarze

Pozostałe wiadomości

Polish Women Photographers

Plenerowa wystawa zdjęć polskich fotografek w ogrodzie Pałacu Lubomirskich [ZDJĘCIA]

W pięknych okolicznościach przyrody można oglądać zdjęcia polskich fotografek, które uwieczniły w kadrach wydarzenia ubiegłego roku. Wystawa prezentowana w ogrodzie Letniego Pałacu Lubomirskich będzie dostępna do końca maja br.

Aktualności

Wracają spacery z przewodnikiem po rzeszowskim Zamku

Po kilkutygodniowej przerwie, Zamek w Rzeszowie znów będzie dostępny dla ruchu turystycznego. Półtoragodzinne zwiedzanie z przewodnikiem obejmuje m.in. salę balową, wieżę zamkową i podziemia dawnego więzienia.

Aktualności

Kaliber 44 i Serhii Babkin to kolejny kolektyw Koncertu Głównego ESK 2025

Legenda polskiego hip-hopu Kaliber 44 i jedna z najbardziej rozpoznawalnych osobowości ukraińskiej sceny muzycznej Serhii Babkin to trzeci kolektyw, który wystąpi podczas Koncertu Głównego Wschód Kultury - Europejski Stadion Kultury.

Aktualności

Czwarty koncert jubileuszowy w Filharmonii Podkarpackiej. Zabrzmi muzyka Malawskiego i Kilara

W niedzielę, 27 kwietnia w Filharmonii Podkarpackiej odbędzie się czwarty i zarazem ostatni koncert jubileuszowy organizowany z okazji 70. sezonu artystycznego. W programie utwory Artura Malawskiego i Wojciecha Kilara. Orkiestrę poprowadzi Tadeusz...

Aktualności

Widowisko „Circus Melody” z 2-godzinnym programem już wkrótce w Rzeszowie

Ewolucje na trapezie, kaskaderzy na latających huśtawkach, pokaz iluzji mentalnej, gimnastyka na sztrabatach i wiele więcej będzie można zobaczyć podczas nowego widowiska cyrkowego "Circus Melody".

Aktualności

Zmiana terminów Międzynarodowego Dnia Tańca oraz koncertu jubileuszowego zespołu "Rzeszowianka"

W najbliższą sobotę, Centrum Młodzieży w Rzeszowie miało zaplanowane dwa duże wydarzenia artystyczne. Jednak w związku z ogłoszoną żałobą narodową, imprezy odbędą się w innych terminach.

Aktualności

Nowy termin Koncertu Galowego "Piosenka w Meloniku"

Rzeszowski Dom Kultury informuje, że z uwagi na ogłoszoną żałobę narodową sobotni Koncert Galowy 13. edycji festiwalu „Piosenka w Meloniku” zostaje przeniesiony na piątek 25 kwietnia 2025 roku na godzinę 20:00. Wszystkie...

Aktualności

Rockowa Noc from the Basement. Zmiana daty koncertu zespołu Brown

„W związku z ogłoszoną żałobą narodową po śmierci papieża Franciszka, koncert zespołu Brown zostaje przesunięty z soboty 26 kwietnia na piątek 25 kwietnia 2025” – ogłosili organizatorzy koncertu. Wszystkie bilety zachowują ważność.

Reklama