Rzeszów - Wtorek, 23.06.2026
Reklama

Bezpłatny pokaz filmu Quentina Tarantino w rowerowym kinie plenerowym

Dodano: 05.08.2021 r. / ViC

6 sierpnia odbędzie się kolejna odsłona Rowerowego Kina Plenerowego organizowanego przez Rzeszowski Dom Kultury. Uczestniczy wydarzenia obejrzą bezpłatnie film Quentina Tarantino „Pewnego razu… w Hollywood”.

Tegoroczne Rowerowe Kino Plenerowe jest częścią Piątkowej Strefy Relaksu, czyli nowej inicjatywy Rzeszowskiego Domu Kultury realizowanej w ramach letniej akcji miejskiej „Atrakcje na wakacje”. To doskonała okazja na organizację wycieczki rowerowej, której zwieńczeniem będzie pyszna lemoniada oraz bezpłatny seans filmu „Pewnego razu… w Hollywood”.

„Pewnego razu… w Hollywood” to amerykański komediodramat z 2019 roku w reżyserii Quentina Tarantino. Film był zdobywcą trzech Złotych Globów oraz dwóch statuetek Oscara, a jego fabuła skupia się na tytułowym Hollywood końca lat 60-tych XX wieku oraz morderstwach grupy Charlesa Mansona. W rolach głównych wystąpiła światowa plejada gwiazd kina: Leonardo DiCaprio, Brad Pitt, Margot Robbie, Al Pacino oraz Kurt Russell.

Rowerowe Kino Plenerowe odbędzie się w najbliższy piątek, 6 sierpnia 2021 roku o godzinie 21:00 na placu zielonym przed Rzeszowskim Domem Kultury filia Country przy ul. Herbowej 3.

Seans jest bezpłatny, a rejestracja uczestników odbywać będzie się na miejscu.

 

Reklama

Komentarze

Pozostałe wiadomości

Aktualności

Legenda polskiej estrady wystąpi na Rzeszowskich Juwenaliach

Maryla Rodowicz dołączyła do wykonawców tegorocznej edycji Rzeszowskich Juwenaliów. Legenda polskiej estrady wystąpi w drugim dniu festiwalu na scenie PRz.

Aktualności

Prace kilkunastu fotografów z kolektywu 52flickers na wystawie w Galerii Nierzeczywistej

6 marca w murach Galerii Nierzeczywistej RSF odbędzie się wernisaż wystawy kolektywu fotograficznego 52flickers zatytułowanej “Punkt przecięcia”. Na ekspozycji prezentowane są prace kilkunastu członków grupy. Wystawa będzie dostępna dla zwiedzających do końca...

Aktualności

MIÜ wystąpi na Rzeszowskich Juwenaliach

MIÜ to kolejny raper w line-upie tegorocznych Rzeszowskich Juwenaliów. Reprezentant młodego pokolenia pojawi się na scenie Brend w pierwszym dniu imprezy, tj, 8 maja.

Aktualności

Bluszcz i Jazzpospolita zagrają w marcu w Rzeszowskich Piwnicach

14 marca 2026 roku w Rzeszowskich Piwnicach wystąpi wrocławski duet Bluszcz. Kilka dni później scenę podziemi przejmie formacja Jazzpospolita, która zagra materiał z albumu „Kosmopolis”.

Aktualności

WDK zaprasza do udziału w wystawie podkarpackiej pisanki wielkanocnej. Ruszyły zgłoszenia

Wojewódzki Dom Kultury w Rzeszowie zaprasza do udziału w wystawie tradycyjnej podkarpackiej pisanki wielkanocnej – wydarzeniu, które od ponad trzech dekad gromadzi twórców wiernych dawnym technikom i międzypokoleniowemu przekazowi.

Aktualności

Muzyka Griega, Elgara i Wnuk-Nazarowej zabrzmi w Filharmonii Podkarpackiej

W najbliższy piątek, 27 lutego 2026 r. Orkiestra Symfoniczna Filharmonii Podkarpackiej pod batutą Jacka Rogali wykona utwory Edwarda Griega, Edwarda Elgara i Joanny Wnuk -Nazarowej. Solistą wieczoru będzie wiolonczelista Marcin Zdunik. Początek...

Aktualności

Pezet i Bracia Figo Fagot wystąpią na Juwenaliach w Rzeszowie

Raper Pezet i zespół Bracia Figo Fagot dołączyli do listy wykonawców tegorocznych Rzeszowskich Juwenaliów. W wydarzeniu weźmie udział łącznie ponad 30 artystów, którzy wystąpią na trzech scenach.

Aktualności

Znamy wykonawców kolejnej edycji Etno-Wiosny. Cykl rozpocznie koncert Bum Bum ORKeSTAR

14 marca 2026 roku w Rzeszowie odbędzie się pierwszy koncert w ramach tegorocznego cyklu „Etno-Wiosna”. Na scenie Wojewódzkiego Domu Kultury wystąpi zespół Bum Bum ORKeSTAR. W kolejnych miesiącach usłyszymy takich wykonawców jak:...

Reklama