Rzeszów - Wtorek, 23.06.2026
Reklama

Bezpłatny pokaz filmu Quentina Tarantino w rowerowym kinie plenerowym

Dodano: 05.08.2021 r. / ViC

6 sierpnia odbędzie się kolejna odsłona Rowerowego Kina Plenerowego organizowanego przez Rzeszowski Dom Kultury. Uczestniczy wydarzenia obejrzą bezpłatnie film Quentina Tarantino „Pewnego razu… w Hollywood”.

Tegoroczne Rowerowe Kino Plenerowe jest częścią Piątkowej Strefy Relaksu, czyli nowej inicjatywy Rzeszowskiego Domu Kultury realizowanej w ramach letniej akcji miejskiej „Atrakcje na wakacje”. To doskonała okazja na organizację wycieczki rowerowej, której zwieńczeniem będzie pyszna lemoniada oraz bezpłatny seans filmu „Pewnego razu… w Hollywood”.

„Pewnego razu… w Hollywood” to amerykański komediodramat z 2019 roku w reżyserii Quentina Tarantino. Film był zdobywcą trzech Złotych Globów oraz dwóch statuetek Oscara, a jego fabuła skupia się na tytułowym Hollywood końca lat 60-tych XX wieku oraz morderstwach grupy Charlesa Mansona. W rolach głównych wystąpiła światowa plejada gwiazd kina: Leonardo DiCaprio, Brad Pitt, Margot Robbie, Al Pacino oraz Kurt Russell.

Rowerowe Kino Plenerowe odbędzie się w najbliższy piątek, 6 sierpnia 2021 roku o godzinie 21:00 na placu zielonym przed Rzeszowskim Domem Kultury filia Country przy ul. Herbowej 3.

Seans jest bezpłatny, a rejestracja uczestników odbywać będzie się na miejscu.

 

Reklama

Komentarze

Pozostałe wiadomości

Aktualności

Rzeszowski Dom Kultury kolęduje dla 4-letniego Krystianka. Zaplanowano 6 koncertów

Rzeszowski Dom Kultury organizuje cykl koncertów charytatywnych pod hasłem „Styczeń z Kolędą”. Podczas każdego z nich będzie prowadzone zbiórka datków na leczenie 4-letniego Krystianka.

Aktualności

Wystawa obrazów Bartosza Nalepy otwiera nowy sezon w rzeszowskim BWA

8 stycznia 2026 r. w rzeszowskim Biurze Wystaw Artystycznych odbył się wernisaż wystawy obrazów Bartosza Nalepy zatytułowanej DNO LASU. Ekspozycja inauguruje nowy sezon wystawienniczy galerii. Za tło dźwiękowe do wystawy odpowiedzialny jest...

Aktualności

Rockowa Noc rozpoczyna cykl tegorocznych koncertów w Rzeszowskich Piwnicach

Organizatorzy Rockowej Nocy rozpoczynają nową odsłonę cyklu koncertów „…from the Basement”. Już 31 stycznia w Rzeszowskich Piwnicach zagrają Epitome, Neuropathia i Insist zaś w pierwszy dzień wiosny – 21 marca – do...

Aktualności

"Podkarpacka Ikonosfera". Najlepsze prace na wystawie w WDK

9 stycznia 2026 r. w Galerii Wojewódzkiego Domu Kultury w Rzeszowie odbędzie się wernisaż wystawy pokonkursowej prezentującej najlepsze prace wyłonione w ramach tegorocznej edycji konkursu fotograficznego "Podkarpacka Ikonosfera".

Aktualności

Najpopularniejsza piosenkarka Latin Jazz i Bossa Nova wystąpi w Rzeszowie

Karen Souza najpopularniejsza obecnie piosenkarka Latin Jazz i Bossa Nova wystąpi wraz z zespołem w Filharmonii Podkarpackiej w ramach cyklu BOOM. Koncert odbędzie się 13 stycznia. Są jeszcze dostępne bilety.

Aktualności

Akustyczne interpretacje piosenek Republiki w wykonaniu zespołu Czarno-Białe Ślady

30 stycznia 2026 r. w Rzeszowskich Piwnicach będzie można usłyszeć utwory legendarnego zespołu Republika, w wyjątkowych, akustycznych interpretacjach. Koncert projektu Czarno-Białe Ślady rozpocznie się o godz. 19:00.

Aktualności

Ostatni weekend w Świątecznym Miasteczku w stylu retro [2 - 4.01.2025]

Kończy się zimowa przygoda w Świątecznym Miasteczku. Ostatni weekend atrakcji upłynie w klimacie dawnych lat. Na gości czeka Jarmark Bożonarodzeniowy pełen smaków i niespodzianek, muzyczne wydarzenia, rodzinne atrakcje oraz kultowy świąteczny autobus...

Aktualności

Sylwester na rzeszowskim Rynku. DJ Party w sercu miasta

Bez koncertów, fajerwerków i muzycznych gwiazd – tak jak w poprzednich latach Rzeszów pożegna stary i powita Nowy Rok. Miejska zabawa sylwestrowa odbędzie się w Świątecznym Miasteczku i będzie miała kameralny charakter.

Reklama