Rzeszów - Wtorek, 17.06.2025
Reklama

Bezpłatny pokaz filmu Quentina Tarantino w rowerowym kinie plenerowym

Dodano: /

6 sierpnia odbędzie się kolejna odsłona Rowerowego Kina Plenerowego organizowanego przez Rzeszowski Dom Kultury. Uczestniczy wydarzenia obejrzą bezpłatnie film Quentina Tarantino „Pewnego razu… w Hollywood”.

Tegoroczne Rowerowe Kino Plenerowe jest częścią Piątkowej Strefy Relaksu, czyli nowej inicjatywy Rzeszowskiego Domu Kultury realizowanej w ramach letniej akcji miejskiej „Atrakcje na wakacje”. To doskonała okazja na organizację wycieczki rowerowej, której zwieńczeniem będzie pyszna lemoniada oraz bezpłatny seans filmu „Pewnego razu… w Hollywood”.

„Pewnego razu… w Hollywood” to amerykański komediodramat z 2019 roku w reżyserii Quentina Tarantino. Film był zdobywcą trzech Złotych Globów oraz dwóch statuetek Oscara, a jego fabuła skupia się na tytułowym Hollywood końca lat 60-tych XX wieku oraz morderstwach grupy Charlesa Mansona. W rolach głównych wystąpiła światowa plejada gwiazd kina: Leonardo DiCaprio, Brad Pitt, Margot Robbie, Al Pacino oraz Kurt Russell.

Rowerowe Kino Plenerowe odbędzie się w najbliższy piątek, 6 sierpnia 2021 roku o godzinie 21:00 na placu zielonym przed Rzeszowskim Domem Kultury filia Country przy ul. Herbowej 3.

Seans jest bezpłatny, a rejestracja uczestników odbywać będzie się na miejscu.

 

Reklama

Komentarze

Pozostałe wiadomości

Aktualności

Zamiast Bajki jest Delta. W weekend otwiera się nowy klub muzyczny w Rzeszowie

Przy ul. Piłsudskiego, w miejscu gdzie do niedawna mieścił się Bajka Music Club, już wkrótce swoją działalność rozpocznie nowy klub muzyczny.

Aktualności

Czerwcowy DKF Klaps z „Prostą historią” Lyncha i przedpremierą „Follemente”

Dyskusyjny Klub Filmowy „Klaps” działający w Wojewódzkim Domu Kultury w Rzeszowie zaprasza w czerwcu na kolejne projekcje filmowe połączone z prelekcjami i pofilmowymi dyskusjami.

Aktualności

Jubileuszowy koncert Orkiestry Księżniczek już 7 czerwca w Filharmonii Podkarpackiej

Największe Przeboje Orkiestry Księżniczek, koncert jubileuszowy z okazji 5-lecia najpiękniejszej orkiestry Świata już 7 czerwca w Filharmonii Podkarpackiej w Rzeszowie!

Aktualności

“Tutti Devoti, Tutti Diversi” - nowa wystawa w Galerii Fotografii Miasta Rzeszowa

29 maja 2025 r. w Galerii Fotografii Miasta Rzeszowa odbędzie się wernisaż wystawy fotografii Dariusza Szubińskiego zatytułowanej “Tutti Devoti, Tutti Diversi”. Ekzpicyaj będzie dostępna dla zwiedzających do 29 czerwca w godzinach otwarcia...

Aktualności

The Dumplings wypada z line-upu KultURaliów, dołączają Brathanki

Nowe wiadomości od organizatorów XIII Rzeszowskich KultURaliów Studenckich. Do line-upu imprezy dołącza zespół Brathanki. Niestety z rozpiski wypadaThe Dumplings.

Aktualności

Kino Letnie. Rusza wakacyjny cykl pokazów plenerowych w Zorzy

Projekcja filmu „Terapia dla par” hiszpańskiego reżysera Gerardo Herrero zainauguruje tegoroczne wieczory filmowe w ogródku letnim kina Zorza. W ramach cyklu „Kino Letnie”, od maja do września wyświetlonych zostanie 18 filmów.

Reklama