Rzeszów - Środa, 24.06.2026
Reklama

Bezpłatny pokaz filmu Quentina Tarantino w rowerowym kinie plenerowym

Dodano: 05.08.2021 r. / ViC

6 sierpnia odbędzie się kolejna odsłona Rowerowego Kina Plenerowego organizowanego przez Rzeszowski Dom Kultury. Uczestniczy wydarzenia obejrzą bezpłatnie film Quentina Tarantino „Pewnego razu… w Hollywood”.

Tegoroczne Rowerowe Kino Plenerowe jest częścią Piątkowej Strefy Relaksu, czyli nowej inicjatywy Rzeszowskiego Domu Kultury realizowanej w ramach letniej akcji miejskiej „Atrakcje na wakacje”. To doskonała okazja na organizację wycieczki rowerowej, której zwieńczeniem będzie pyszna lemoniada oraz bezpłatny seans filmu „Pewnego razu… w Hollywood”.

„Pewnego razu… w Hollywood” to amerykański komediodramat z 2019 roku w reżyserii Quentina Tarantino. Film był zdobywcą trzech Złotych Globów oraz dwóch statuetek Oscara, a jego fabuła skupia się na tytułowym Hollywood końca lat 60-tych XX wieku oraz morderstwach grupy Charlesa Mansona. W rolach głównych wystąpiła światowa plejada gwiazd kina: Leonardo DiCaprio, Brad Pitt, Margot Robbie, Al Pacino oraz Kurt Russell.

Rowerowe Kino Plenerowe odbędzie się w najbliższy piątek, 6 sierpnia 2021 roku o godzinie 21:00 na placu zielonym przed Rzeszowskim Domem Kultury filia Country przy ul. Herbowej 3.

Seans jest bezpłatny, a rejestracja uczestników odbywać będzie się na miejscu.

 

Reklama

Komentarze

Pozostałe wiadomości

Aktualności

„Śmierć na gruszy” – widowiskowy spektakl Teatru Przedmieście w plenerze

W sobotę, 26 lipca o godz. 20.00, na placu przed siedzibą Teatru Przedmieście będzie można zobaczyć widowiskowy spektakl plenerowy zatytułowany "Śmierć na gruszy”.

Aktualności

Tomasz Jachimek gościem Letnich Ogrodów Literackich

Tomasz Jachimek, artysta kabaretowy, stand-uper i konferansjer będzie gościem najbliższego spotkania w ramach cyklu Letnie Ogrody Literackie, organizowanego przez Wojewódzką i Miejską Bibliotekę Publiczną w Rzeszowie.

Aktualności

Wielka impreza taneczna w samym sercu Rzeszowa! Kilka rodzajów muzyki

W pierwszą sobotę sierpnia Skwer Kultury na rzeszowskim Rynku zamieni się w wielki parkiet taneczny. Odbędzie się tam Silent Disco z trzema kanałami do wyboru. Wstęp na wydarzenie jest bezpłatny.

Aktualności

Piknik Amerykański na rzeszowskich bulwarach. Kowboje, Chuck Norris i Alabama Band

Już po raz trzeci w stolicy Podkarpacia odbędzie się Piknik Amerykański. Podczas imprezy na przybyłych czekać będzie sporo atrakcji inspirowanych kulturą Stanów Zjednoczonych. Udział w wydarzeniu jest bezpłatny.

Aktualności

Rockowa Noc 2025. Przegląd zespołów i cztery wyjątkowe koncerty na Lisiej Górze za free

Już po raz 20. w stolicy Podkarpacia odbędzie się Rockowa Noc. W programie: przegląd młodych zespołów oraz cztery koncerty. Co ważne, w tym roku impreza jest bezpłatna!

Aktualności

Moja pierwsza galeria. „Życie karpia” – debiutancka wystawa Gabrieli Kurnyty w Rzeszowie

W Rzeszowskim Inkubatorze Kultury można oglądać wystawę „Życie karpia” Gabrieli Kurnyty, laureatki pierwszej edycji projektu „Moja pierwsza galeria”. Celem tej inicjatywy jest wspieranie debiutujących artystów poprzez profesjonalne mentorstwo kuratorskie oraz możliwość organizacji...

Aktualności

„Moja pierwsza galeria” – rusza druga edycja projektu dla debiutujących artystów z Rzeszowa

Rzeszowski Inkubator Kultury ogłasza nabór do drugiej edycji projektu „Moja pierwsza galeria”, skierowanego do pełnoletnich artystów związanych z Rzeszowem, którzy nie mieli jeszcze indywidualnej wystawy. To szansa na debiut z profesjonalnym wsparciem...

Reklama