Rzeszów - Czwartek, 22.01.2026
Reklama

BOOM: Muzyka Zbigniewa Wodeckiego w Filharmonii Podkarpackiej

Dodano: 10.07.2025 r. / Redakcja

fot. RESinet.pl / Materiały prasowe Filharmonii Podkarpackiej
fot. RESinet.pl / Materiały prasowe Filharmonii Podkarpackiej

„Zacznij od Bacha” – pod takim tytułem obędzie się wyjątkowy koncert w Filharmonii Podkarpackiej. Tego wieczoru melomani usłyszą muzykę jednego z najbardziej ukochanych artystów polskiej sceny – Zbigniewa Wodeckiego.

Koncert odbędzie się już w najbliższą sobotę, 12 lipca 2025r. o godzinie 18:00 w sali koncertowej Filharmonii. W programie wieczoru niezapomniane przeboje Zbigniewa Wodeckiego, wśród których nie zabraknie takich utworów jak: "Zacznij od Bacha", "Opowiadaj mi tak" czy "Chałupy welcome to".

Wykonawcami będą: Orkiestra Filharmonii Podkarpackiej pod batutą Sławomira Chrzanowskiego oraz wokaliści: Karolina Leszko i Daniel Cebula-Orynicz

Koncert realizowany w ramach projektu BOOM (Balet, Opera, Operetka, Musical)

Zbigniew Wodecki (ur. 6 maja 1950 w Krakowie, zm. 22 maja 2017 w Warszawie) – polski piosenkarz, kompozytor, multiinstrumentalista i aktor. Grał na skrzypcach, trąbce i fortepianie. Znany z takich przebojów jak „Zacznij od Bacha”, „Lubię wracać tam, gdzie byłem”, „Izolda” oraz piosenki do „Pszczółki Mai”. Był jurorem w programie „Taniec z Gwiazdami”. Laureat wielu nagród muzycznych, odznaczony Krzyżem Oficerskim Orderu Odrodzenia Polski.


Reklama

Komentarze

Pozostałe wiadomości

Aktualności

Filmowy Poranek dla dzieci. Główną atrakcją spotkanie z Kliniką Doktora Misia

Kino Helios przy al. Powstańców Warszawy zaprasza małych kinomanów na kolejne spotkanie w ramach Filmowych Poranków. Tym razem główną atrakcję będzie spotkanie z Kliniką Doktora Misia, czyli nauka pierwszej pomocy.

Aktualności

Święto Paniagi uświetni występ "Viva Santana" Cichoński - Torres Band

Jedną z głównych atrakcji tegorocznego Święta Paniagi, będzie muzyczne show Leszka Cichońskiego i Jose Torresa na cześć legendarnego gitarzysty Carlosa Santany.

Aktualności

Podkarpackie Konfrontacje Fotograficzne. Do 8 kwietnia można zgłaszać prace

Trwają zgłoszenia do udziału w XXII Podkarpackich Konfrontacjach Fotograficznych. Koła, kluby i grupy fotograficzne działające na Podkarpaciu, mają czas do 8 kwietnia na wysłanie swoich prac.

Aktualności

Kolejny wykonawca sceny hip-hop w line-upie Rzeszowskich Juwenaliów

Do line’upu Rzeszowskich Juwenaliów dołącza Rów Babicze. Raperzy wystąpią 11 maja na scenie hip hop.

Aktualności

Kalendarz Wydarzeń Estrady Rzeszowskiej na Rok 2024

Estrada Rzeszowska ogłasza kalendarz wydarzeń na rok 2024, który obfituje w różnorodne i inspirujące imprezy kulturalne- od festiwali muzycznych po święta lokalne. Oferta jest skierowana do odbiorców z każdej grupy wiekowej, zarówno...

Aktualności

Rocznik 2023. Wystawa zbiorowa Rzeszowskiego Stowarzyszenia Fotograficznego

Zbliża się coroczne małe święto fotografii w Galerii Nierzeczywistej RSF. 5 kwietnia 2024 r. o godz. 18:00 odbędzie się wernisaz wystawy zbiorowej: Rocznik 2023.

Aktualności

Potężna dawka humoru w Rzeszowie. Zapewni ją Prezes, Ślązak i córeczka mamusi!

Już 18 kwietnia w Filharmonii Podkarpackiej zaprezentowany zostanie spektakl komediowy pt. "SPA - czyli Salon Ponętnych Alternatyw". Brawurowa gra aktorska, klimat zakopiańskiego hotelu i przezabawne dialogi to gwarancja rozrywki na najwyższym poziomie!

Aktualności

Jesus Chrysler Suicide na pierwszym koncercie poprzedzającym Rockową Noc

„Rockowa Noc from the Basement”, pod taką nazwą odbędzie się seria koncertów poprzedzających najgłośniejszy festiwal w Rzeszowie – Rockową Noc 2024. Jako pierwszy w ramach akcji wystąpi zespół Jesus Chrysler Suicide (JCS).

Reklama