Rzeszów - Niedziela, 14.09.2025
Reklama

Dni Otwarte Nikon i warsztaty fotografii ulicznej

Dodano: 18.10.2023 r. / ViC

W najbliższy piątek, 20 października 2023 r. w Galerii Fotografii Miasta Rzeszowa odbędą się Dni Otwarte z marką Nikon, połączone z całodzienną strefą testową. W ramach wydarzenia zaplanowano również warsztaty fotografii ulicznej, które poprowadzi Michał Leja.

Strefa testowa sprzętu Nikona, w tym m.in. najnowszych aparatów i obiektywów z serii "Z" dostępna będzie już od godziny 11.00 do godz. 17:00

Z kolei w samo południe, o godz. 12:00 rozpoczną się warsztaty fotograficzne pn. „Street Photo”, które poprowadzi Michała Leja – ambasador marki Nikon Polska i wykładowca Akademii Nikona. Zajęcia podzielone będą na dwie części: teoretyczną w siedzibie GFMR oraz praktyczną, a ulicach Rzeszowa.

Do strefy testowej Nikona obowiązuje wstęp wolny. Warsztaty są płatne (50 zł/os) i obowiązuje na nie zapisy (przez stronę w https://fotopoker.pl/warsztaty-street-photo.html – organizatora wydarzenia). Przewidziano 20 miejsc. Uczestnicy warsztatów dostaną vouchery o wartości 50zł na zakupy w sklepie FotoPoker.

 

Reklama

Komentarze

Pozostałe wiadomości

Aktualności

Finał Senioraliów Rzeszowskich. Koncert zespołu Baciary na bulwarach

Już w piątek 12 września 2025 roku na rzeszowskich bulwarach odbędzie się wielki finał tegorocznych Senioraliów. Na uczestników czekać będzie wiele atrakcji i pokazów artystycznych adresowanych do mieszkańców powyżej 60 roku życia....

Aktualności

Otwarcie nowej filii Rzeszowskiego Domu Kultury „Karolinka”

15 września 2025 r. swoją działalność rozpocznie nowa filia Rzeszowskiego Domu Kultury. W dniu otwarcia będzie można poznać instruktorów, zapytać o prowadzone przez nich zajęcia oraz dokonać zapisów.

Aktualności

Breakout Days 2025. Na 3 dni Rzeszów zmieni się w „stolicę bluesa” [PROGRAM]

Rzeszów Breakout Days to coroczny festiwal poświęcony twórczości Tadeusza Nalepy i zespołu Breakout. Przez kilka dni w stolicy Podkarpacia odbywają się koncerty i inne wydarzenia upamiętniające tego legendarnego artystę.

Aktualności

"Ceremonia" otworzy nowy sezon artystyczny w Teatrze Przedmieście

13 września 2025 r. rusza nowy sezon artystyczny 2025/2026 w Teatrze Przedmieście. O godz. 19:00 zaprezentowany zostanie spektakl „Ceremonia”.

Aktualności

Orkiestra Księżniczek - część 2. już 4 października w Filharmonii Podkarpackiej

Jedyny taki projekt na świecie! Druga część niesamowitego muzycznego show, które pokochały setki tysięcy widzów w całej Polsce. Bestseller, który łamie konwenanse, bije rekordy popularności i zachwyca widzów w każdym wieku

Aktualności

Wrześniowe koncerty w Filharmonii Podkarpackiej

Zanim rozpocznie się nowy sezon artystyczny w Filharmonii Podkarpackiej, melomani będą mieli okazję uczestniczyć w dwóch wyjątkowych koncertach, organizowanych w ramach cyklu BOOM (Balet, Opera, Operetka, Musical).

Aktualności

Kiermasz Wyczytanych Książek w Rzeszowie. Blisko 3000 tytułów w wyjątkowych cenach

Prawie 3 tysiące tytułów znajdzie się w ofercie Wojewódzkiej i Miejskiej Biblioteki Publicznej w Rzeszowie podczas najbliższego Kiermaszu Wyczytanych Książek. Tym razem wydarzenie będzie dwudniowe.

Aktualności

Startują Senioralia Rzeszowskie. 30 wydarzeń w ciągu 7 dni

Ponad 30 wydarzeń zaplanowano w ramach tegorocznej edycji Senioraliów Rzeszowskich, czyli tygodniowego cyklu realizowanego z myślą o starszych mieszkańcach miasta. Inauguracja odbędzie się w piątek, 5 września na rzeszowskim Rynku.

Reklama