Rzeszów - Sobota, 14.03.2026
Reklama

Do Multikina za 14,90! Od 10 stycznia nowe ceny biletów

Dodano: 13.01.2020 r. / ViC

Od 10 stycznia 2020 r. rzeszowskie Multikino wprowadziło nowe ceny biletów – widzowie za filmy 2D przez cały tydzień, tj. od poniedziałku do niedzieli zapłacą tylko 14,90 zł! W przypadku seansów 3D wymagana jest dopłata za okulary.

Aktualnie w repertuarze Multikinia możecie zobaczyć m.in.: jedną z najważniejszych premier końca minionego roku, czyli „Gwiezdne wojny: Skywalker. Odrodzenie”, film sensacyjny „Jak zostałem gangsterem. Historia prawdziwa”, komedię „Futro z misia”, musical „Koty” oraz polską komedię „Mayday” z Piotrem Adamczykiem, Anną Dereszowską i Weroniką Książkiewicz w rolach głównych.

Podczas ferii wielkie ekrany opanują produkcje dla najmłodszych kinomanów. Na dzieci czekają animacje: „Urwis” oraz „Tajni i fajni”. Ponadto 17 stycznia premierę będzie miał film „Doktor Dolittle”. W jedną z najsłynniejszych postaci światowej literatury, w pełnej przygód nowej filmowej wersji opowieści o człowieku, który potrafi rozmawiać ze zwierzętami wciela się Robert Downey Jr. Natomiast od 24 stycznia na wielkim ekranie będzie można zobaczyć animację „Śnieżka i fantastyczna siódemka”.

W najbliższych tygodniach sale kinowe opanują „Psy 3. W imię zasad” z Bogusławem Lindą, Cezarym Pazurą, Sebastianem Fabijańskim i Marcinem Dorocińskim w rolach głównych, „Gorący temat” z Charlize Theron, Margot Robbie i Nicole Kidman oraz „1917” - dramat wojenny nagrodzony Złotym Globem w kategoriach: najlepszy dramat oraz najlepszy reżyser. Natomiast w lutym na wielkie ekrany wejdzie pierwszy polski film erotyczny „365 dni”, film biograficzny „Zenek”, produkcja w reżyserii Patryka Vegi „Napastnik”, animacja „Gang zwierzaków” oraz „Ptaki Nocy (i fantastyczna emancypacja pewnej Harley Quinn)”, czyli pokręcona historia, opowiadana przez samą Harley w stylu, w jakim tylko ona może ją opowiedzieć.  

Bilety w nowej, niższej cenie na premierowe seanse można nabyć w kasie Multikina, na stronie www.multikino.pl oraz przez aplikację mobilną.

 

Reklama

Komentarze

Pozostałe wiadomości

Aktualności

Otwarcie nowej filii Rzeszowskiego Domu Kultury „Karolinka”

15 września 2025 r. swoją działalność rozpocznie nowa filia Rzeszowskiego Domu Kultury. W dniu otwarcia będzie można poznać instruktorów, zapytać o prowadzone przez nich zajęcia oraz dokonać zapisów.

Aktualności

Breakout Days 2025. Na 3 dni Rzeszów zmieni się w „stolicę bluesa” [PROGRAM]

Rzeszów Breakout Days to coroczny festiwal poświęcony twórczości Tadeusza Nalepy i zespołu Breakout. Przez kilka dni w stolicy Podkarpacia odbywają się koncerty i inne wydarzenia upamiętniające tego legendarnego artystę.

Aktualności

"Ceremonia" otworzy nowy sezon artystyczny w Teatrze Przedmieście

13 września 2025 r. rusza nowy sezon artystyczny 2025/2026 w Teatrze Przedmieście. O godz. 19:00 zaprezentowany zostanie spektakl „Ceremonia”.

Aktualności

Orkiestra Księżniczek - część 2. już 4 października w Filharmonii Podkarpackiej

Jedyny taki projekt na świecie! Druga część niesamowitego muzycznego show, które pokochały setki tysięcy widzów w całej Polsce. Bestseller, który łamie konwenanse, bije rekordy popularności i zachwyca widzów w każdym wieku

Aktualności

Wrześniowe koncerty w Filharmonii Podkarpackiej

Zanim rozpocznie się nowy sezon artystyczny w Filharmonii Podkarpackiej, melomani będą mieli okazję uczestniczyć w dwóch wyjątkowych koncertach, organizowanych w ramach cyklu BOOM (Balet, Opera, Operetka, Musical).

Aktualności

Kiermasz Wyczytanych Książek w Rzeszowie. Blisko 3000 tytułów w wyjątkowych cenach

Prawie 3 tysiące tytułów znajdzie się w ofercie Wojewódzkiej i Miejskiej Biblioteki Publicznej w Rzeszowie podczas najbliższego Kiermaszu Wyczytanych Książek. Tym razem wydarzenie będzie dwudniowe.

Aktualności

Startują Senioralia Rzeszowskie. 30 wydarzeń w ciągu 7 dni

Ponad 30 wydarzeń zaplanowano w ramach tegorocznej edycji Senioraliów Rzeszowskich, czyli tygodniowego cyklu realizowanego z myślą o starszych mieszkańcach miasta. Inauguracja odbędzie się w piątek, 5 września na rzeszowskim Rynku.

Aktualności

“Damski biznes” - jedna z najzabawniejszych komedii teatralnych we wrześniu w Rzeszowie

20 września  2025 r. w Filharmonii Podkarpackiej będzie można zobaczyć spektakl komediowy zatytułowany "Damski Biznes". Komedia będzie grana dwukrotnie tego dnia: o godz. 16:00 i 19:00.

Reklama