Rzeszów - Piątek, 12.09.2025
Reklama

Dodatkowy pokaz najnowszego spektaklu teatru Maska

Dodano: 29.11.2024 r. / Redakcja

28 listopada 2024 r. swoją premierę miał najnowszy spektakl teatru Maska zatytułowany „Dziewczynka z zapałkami”. Ze względu na spore zainteresowanie widowiskiem, placówka wprowadziła do repertuaru dodatkowy pokaz. Spektakl będzie można zobaczyć w najbliższą niedzielę, 1 grudnia o godz. 14:30 i 16:30.

„W związku z ogromnym zainteresowaniem, jakim cieszy się nasza najnowsza premiera –"Dziewczynka z zapałkami" wg Hansa Christiana Andersena, w niedzielę 1 grudnia o godz. 14.30 zagramy dla Państwa dodatkowy spektakl” – przekazał Teatr Maska.

Bilety można zakupić online na stronie teatru Maska.

Rezerwacji można dokonać telefonicznie od poniedziałku do piątku w godz. 7.30–16.30 - tel. 17 85 20 614 lub 17 85 01 360.

O Spektaklu:

Opowieść "Dziewczynka z zapałkami", przedstawiona w formie spektaklu pantomimy, daje szansę na ożywienie tej klasycznej baśni. Dzięki uniwersalnemu językowi komunikacji niewerbalnej, przedstawienie staje się zrozumiałe dla każdego widza, niezależnie od jego języka, kultury czy wieku. Emocje, fabuła oraz przesłanie przekazywane są za pomocą myśli, emocji i działania, co tworzy głębszą więź z widzami, umożliwiając im bardziej osobiste odczuwanie historii.

Przedstawienie na podstawie baśni Hansa Christiana Andersena wyreżyserował Bartłomiej Ostapczuk. W obsadzie: Katarzyna Lewandowska, Joanna Pruś, Ewa Mrówczyńska, Anna Kukułowicz, Tomasz Kuliberda, Emil Musialski.

Zobacz repertuar teatru Maska.

Reklama

Komentarze

Pozostałe wiadomości

Aktualności

Znamy dzienną rozpiskę Rzeszowskich Juwenaliów

Wielki Koncertowy Finał odbędzie się w dniach 12 - 13 maja na miasteczku akademickim Politechniki Rzeszowskiej.

Aktualności

Premierowy koncert Kłusem z Blusem w Kinie za Rogiem Cafe

15 kwietnia o 19:00 w Kinie za Rogiem Cafe odbędzie się koncert zespołu Kłusem z Blusem połączony z premierą nowej płyty zatytułowanej „Swing&Jump&Blues”! Bilety w cenie 40zł dostępne na stronie https://niezla-sztuka.pl/pl/i/Bilety/15

Aktualności

Krajobrazy miejskie oraz zabytki Rzeszowa i okolic na zdjęciach Mateusza Głuszka

W Strefie Kultury w CH Plaza Rzeszów prezentowana jest nowa wystawa zatytułowana „Podkarpackie 8 mm” prezentująca fotografie krajobrazów miejskich oraz zabytków Rzeszowa i okolic.

Aktualności

Krótka historia kina polskiego. "Do widzenia, do jutra" w kinie Zorza

12 kwietnia o godz. 18:30 na dużej sali kina Zorza będzie można obejrzeć film Janusza Morgensterna "Do widzenia, do jutra" z 1960 roku. Projekcja odbędzie się w ramach cyklu „Krótka historia kina...

Aktualności

Kwiecień w DKF Klaps. W programie m.in. oscarowy "Wszystko wszędzie naraz"

Trzy projekcje zaplanowano z ramach kwietniowego repertuaru Dyskusyjnego Klubu Filmowego „Klaps” działającego w Wojewódzkim Domu Kultury w Rzeszowie.

Aktualności

Filmowy Poranek dla Dzieci. Strażak sam, fotolustro i darmowa pizza

Bajki z serii Strażak Sam, fotolustro, darmowa pizza, zabawy i animacje – to wszystko czeka na najmłodszych kinomanów w kolejnej odsłonie Filmowych Poranków dla Dzieci w kinie Helios przy al. Powstańców Warszawy.

Aktualności

Rzeszowskie Juwenalia 2023. Znamy artystów i atrakcje festiwalu

Podczas koncertu finałowego na miasteczku akademickim Politechniki Rzeszowskiej zobaczymy i usłyszymy, m.in. Gibbsa, Zalewskiego, Bajm, Malika Montanę i Łydkę Grubasa. Oprócz tego uczestnicy wydarzenia mogą liczyć na masę atrakcji i wydarzenia towarzyszące.

Reklama