Rzeszów - Poniedziałek, 23.06.2025
Reklama

Dr. Alban, Rednex i Afric Simone - gwiazdy lat 80. i 90. we wrześniu w Rzeszowie

Dodano: /

Tuż po wakacjach w Rzeszowie odbędzie się wieczór wypełniony rytmami eurodance, country i world music lat 80. i 90. Dr. Alban, Rednex i Afric Simone zabiorą słuchaczy w muzyczną podróż do przeszłości. Wyjątkowy koncert odbędzie się 6 września o godz. 19:30 na Hali Podpromie.

Alban Uzoma Nwapa, znany jako Dr. Alban, to szwedzki muzyk pochodzenia nigeryjskiego, który zasłynął na światowej scenie muzycznej dzięki swoim hitom eurodance. Jego debiutancki album „Hello Afrika” osiągnął ogromny sukces, a kolejny krążek, „One Love”, zawierający legendarny utwór „It’s My Life”, sprzedał się w nakładzie ponad 1,6 miliona egzemplarzy. Na koncercie usłyszymy jego największe przeboje, które z pewnością porwą publiczność do tańca.

Rednex to szwedzki zespół, który zdobył sławę dzięki unikalnej mieszance muzyki country z nowoczesnymi rytmami techno. Trzej producenci – Janne Ericsson, Örjan Öberg i Pat Reiniz – postanowili odświeżyć tradycyjną pieśń ludową „Cotton-Eyed Joe” i nadać jej nowoczesne brzmienie. Ich muzyka, pełna energii i humoru, stała się hitem na całym świecie, zdobywając serca zarówno fanów country, jak i muzyki tanecznej. Koncert z udziałem Rednex to gwarancja wspaniałej zabawy i niezapomnianych chwil.

Afric Simone, urodzony w Mozambiku, to artysta, który w latach 70. zdobył międzynarodową sławę dzięki przebojowi „Hafanana”. Jego egzotyczna muzyka i charyzmatyczne występy sceniczne przyciągnęły tłumy fanów na całym świecie. Na koncercie będziemy mieli okazję usłyszeć na żywo jego największe hity, które wciąż potrafią porwać do tańca i wprowadzić w doskonały nastrój.

Bilety dostępne online: tronie kupbilecik.pl oraz stacjonarnie w Rzeszowskich Piwnicach.

Organizatorem koncertu jest DBU SP. Z O.O.

Reklama

Komentarze

Pozostałe wiadomości

Aktualności

Kolejny koncert w Letnim Ogródku Kulturalnym - 3 czerwca zagra Bukowicz

Muzyka Bukowicza to syntezatory, melodyjne wokale i basy oraz post-punkowe beaty i gitary, przede wszystkim gitary.

Aktualności

Dzień Dziecka na rzeszowskim Rynku. Będą darmowe lody i wata cukrowa

RZESZÓW. Występy dzieci, warsztaty, zabawy plenerowe, gry wielkoformatowe, targi animatorów kultury oraz darmowe lody i wata cukrowa – tak będzie wyglądał miejski Dzień Dziecka w Rzeszowie. Na Skwerze Kultury wystąpi Miłosz Świetlik...

Aktualności

Noc Muzeów powraca do łańcuckiego Zamku

W sobotę 4 czerwca turyści będą mogli obejrzeć wnętrza I piętra rezydencji. Nocne zwiedzanie reprezentacyjnych pokoi odbędzie się w blasku zamkowych żyrandoli.

Aktualności

7. KINOLUB - festiwal filmów dla dzieci i młodzieży w Rzeszowie

Siódma edycja Festiwalu odbędzie się w dniach 10 - 15 czerwca 2022 r.

Aktualności

Znamy pełny line-up KultURaliów 2022

Na scenie m.in. Łydka Grubasa, Zenek Kupatasa, Maciej Maleńczuk, Kalwi i Remi, Paluch i Video.

Aktualności

Muzeum Energetyki Podkarpackiej w Rzeszowie wznawia zajęcia edukacyjne

Muzeum jest dostępne dla odwiedzających od poniedziałku do piątku, również w czasie wakacji.

Aktualności

Bezpłatne wydarzenia w Rzeszowskich Piwnicach dla dzieci i dorosłych z Polski i Ukrainy

Rzeszowskie Piwnice biorą udział w cyklu wydarzeń z Funduszami Unijnymi, które są bezpłatne i prowadzone z udziałem tłumacza ukraińskiego. To między innymi warsztaty dźwiękowe, Silent Disco, warsztaty ceramiki i spacer fotograficzny.

Reklama