Rzeszów - Czwartek, 01.05.2025
Reklama

Eska Music Tour 2024. B.R.O. i Tymek bezpłatnie na rzeszowskich Bulwarach

Dodano: /

Na zdj. od lewej: B.R.O. / Tymek - fot. Materiały prasowe
Na zdj. od lewej: B.R.O. / Tymek - fot. Materiały prasowe

RZESZÓW. Wakacyjna trasa koncertowa radia Eska już wkrótce zawita do Rzeszowa. Eska Music Tour współorganizowane z Estradą Rzeszowską odbędzie się 23 sierpnia na bulwarach nad Wisłokiem.

Podczas Eska Music Tour 2024 w Rzeszowie na scenie pojawią się przedstawiciele polskiej sceny rapowej - B.R.O oraz Tymek. Przed ich koncertami odbędzie się dj set, a na zakończenie o 22:00 silent disco. Wstęp na wszystkie wydarzenia bezpłatny.

B.R.O - próbował swoich sił jako piłkarz, ostatecznie jednak rozgościł się na polskiej scenie muzycznej jako producent i raper, piosenkarz. Ma na swoim koncie osiem albumów studyjnych. Pierwszy nielegal wydał w 2009 roku, później związał sie z wytwórnią Tedego. Od tego momentu mocno rozwinął skrzydła. Produkuje między innymi hity Cleo i Ekipy. Mocno skupia się także na własnych materiałach. Wśród jego największych przebojów można wymienić kawałki "Jeszcze Będzie Pięknie", "Nie Będziemy Przyjaciółmi", czy "Mała".

Tymek - urodził się w Polsce, ale wychował we Włoszech. Artysta z pogranicza hip-hopu, popu, rapu i R&B, choć, jak sam mówi w wywiadach, czuje się wolny od gatunkowych ograniczeń. Jego numer "Język ciała" z 2018 roku zapowiadający singiel "Klubowe" błyskawicznie wdarł się na szczyty na YouTube (ponad 180 milionów wyświetleń) i Spotify (blisko 80 milionów odsluchań). Od tego czasu Tymek idzie za ciosem i co rusz wydaje kolejne albumy, które porywają tłumy - w 2023 roku ósmy już album studyjny zatytułowany "Klubowe 2".

Rozkład jazdy:

17:00 - dj set
19:00 - B.R.O i Tymek
22:00 - silent disco

Reklama

Komentarze

Pozostałe wiadomości

Aktualności

Dope Fest już po raz 4. w Rzeszowie. Znamy pierwszego wykonawcę

Organizatorzy festiwalu Dope Fest Rzeszów ogłosili pierwsze tegorocznego wykonawcę, który wystąpi na skwerze Millenium Hall. Festiwal zawita do Rzeszowa już po raz czwarty.

Aktualności

W kinie Zorza po świętach: Zorza w Ciemno, Babski Wieczór i opera Carmen

Tuż po świętach wielkanocnych, kino Zorza zaprasza na trzy wydarzenia.

Aktualności

Ponad 50 wokalistów powalczy o grand prix 13. festiwalu "Piosenka w Meloniku

Wielkimi krokami zbliża się 13 edycja Ogólnopolskiego Festiwalu "Piosenka w Meloniku" organizowanego przez Rzeszowski Dom Kultury. O tegoroczne grand prix zawalczy 53 wokalistów z całej Polski, a uczestników oceniać będzie gwiazdorskie jury...

Aktualności

Wielkie taneczne wydarzenie już 26 kwietnia w Rzeszowie

10 zespołów zaprezentuje się podczas kolejnej edycji Międzynarodowego Dnia Tańca organizowanego przez Centrum Młodzieży w Rzeszowie.

Aktualności

Piosenki to...? – koncert Osiecka, Młynarski, Przybora, Kofta. Prowadzenie: A. Poniedzielski

Najlepsi wykonawcy piosenki aktorskiej w utworach mistrzów. Koncert „Piosenki to...? – Osiecka, Młynarski, Przybora, Kofta” jest niezapomnianym, muzycznym widowiskiem, które przeniesie nas do czasów, gdy w piosenkach królowała mądrość i klasa.

Aktualności

Europejski Stadion Kultury. Znamy pierwszy duet tegorocznego Koncertu Głównego

Estrada Rzeszowska ogłosiła pierwszy kolektyw, który wystąpi na tegorocznym Koncercie Głównym podczas festiwalu Wschód Kultury - Europejski Stadion Kultury.

Aktualności

Utwory Mozarta zabrzmią podczas III koncertu jubileuszowego w Filharmonii Podkarpackiej

Orkiestrze towarzyszył będzie chór wydziału Muzyki Uniwersytetu Rzeszowskiego oraz soliści: Iwona Socha, Monika Korybalska, Paweł Skałuba i Tomasz Raff. Koncertem zadyryguje urodzony w Rzeszowie maestro Jerzy Swoboda.

Reklama