Rzeszów - Wtorek, 23.12.2025
Reklama

Europejski Stadion Kultury przełożony na wrzesień

Dodano: 11.05.2020 r. / ViC

Estrada Rzeszowska poinformowała o przesunięciu terminu Europejskiego Stadionu Kultury. Wydarzenie zaplanowane na ostatni weekend czerwca, zostało przeniesione na wrzesień.

„W związku z występującą w Polsce i na świecie zagrażającą życiu i zdrowiu sytuacją epidemiologiczną informujemy, że tegoroczna edycja festiwalu Wschód Kultury Europejski Stadion Kultury nie odbędzie się w zaplanowanym terminie 26 - 28 czerwca. Festiwal zostaje przełożony na 11 - 13 września 2020.” – czytamy w komunikacie opublikowanym przez Estradę Rzeszowską.

Warto podkreślić, że w tym roku przypada jubileuszowa, dziesiąta edycja tego wielkiego, kulturalnego przedsięwzięcia.

WSCHÓD KULTURY / Europejski Stadion Kultury to interdyscyplinarny festiwal łączący elementy różnych gatunków muzycznych, teatru, fotografii, filmu i sztuk wizualnych. Impreza rokrocznie gromadzi setki tysięcy uczestników. W ramach festiwalu w wielu obszarach Rzeszowa odbywa się szereg wydarzeń kulturalnych, takich jak: koncerty, spektakle, warsztaty, wystawy, atrakcje dla dzieci i inne. Największą atrakcją festiwalu jest Koncert Główny organizowany na Stadionie Miejskim.

 

 

Reklama

Komentarze

Pozostałe wiadomości

Aktualności

Jubileusz 30-lecia musicalu Metro w Rzeszowie

Dwugodzinne widowisko odbędzie się 21 maja 2022 r. w hali Podpromie.

Aktualności

Dope Fest Rzeszów. Znamy godzinową rozpiskę koncertów

Podczas dwudniowej imprezy wystąpi 10 artystów polskiej sceny hip-hopowej reprezentujących różne style.

Aktualności

Konfrontacje Fotograficzne w WDK - trwają zgłoszenia

Wydarzenie odbywa się pod patronatem Fotoklubu Rzeczypospolitej Polskiej i Marszałka Województwa Podkarpackiego.

Aktualności

Prace ukraińskich artystów w Strefie Kultury CH Plaza

Są to prace, które powstały, aby pokazać sprzeciw wobec rosyjskiej agresji na Ukrainę.

Aktualności

Maskarada 2022: wyjątkowe spektakle, kolorowa parada i Żywa Biblioteka

Tegoroczna Maskarada odbędzie się pod hasłem „gośćINNOŚĆ”.

Reklama