Rzeszów - Czwartek, 15.05.2025
Reklama

Filmowy poranek dla dzieci. Baranek Shaun, bezpłatna pizza i warsztaty w komunikacji

Dodano: /

fot. Kino Helios
fot. Kino Helios

Przed nami kolejna, filmowa niedziela w kinie Helios przy al. Powstańców Warszawy, pełna atrakcji dla najmłodszych kinomanów. Głównym punktem Filmowego Poranka będzie spotkanie z panią Anią Marczak – trenerem komunikacji.

Już od godz. 9:45 w holu kina na najmłodszych widzów czeka wiele atrakcji. Zwariowane zabawy i animacje oraz profesjonalne malowanie twarzy i skręcane baloniki zapewnią animatorzy z Mini Brain Academy.

W trakcie zabaw w holu kina rodzice i dzieci będą mogli skorzystać z bezpłatnego poczęstunku pizzą przygotowanego przez Dominos Pizza w Rzeszowie.

Każde dziecko będzie mogło bezpłatnie wziąć udział w losowaniu lizaków w magicznej maszynie Chupa Chups.

O godz. 10:30 w sali kinowej rozpocznie się wspólne oglądanie zestawu bajek z serii Baranek Shaun.

Przed seansem w holu kina (od około godziny 9:45) oraz w sali kinowej (od godz. 10:30) będzie można spotkać Panią Anię Marczak, która jest Trenerem Komunikacji.
Posiada 12-letnie doświadczenie w obszarze Zarządzania i Komunikacji. Prowadzi warsztaty i szkolenia, podczas których uczestnicy odkrywają, jak ważne są: wzajemne relacje, efektywne nauczanie, rozwiązywanie konfliktów, budowanie zaufania i empatii, redukcja stresu, oraz codzienna uważność na Siebie.

Celem warsztatów i szkoleń jest: „Lepsza komunikacja ze sobą i z otoczeniem”. Jej główne obszary działania to: skuteczna komunikacja, praca zespołowa, rozwój osobisty oraz rozwiązywanie konfliktów.

Najbliższy Filmowy poranek dla dzieci w kinie Helios odbędzie się niedzielę, 22 grudnia.


Reklama

Komentarze

Pozostałe wiadomości

Aktualności

Znamy pełny program tegorocznego Święta Paniagi

Jarmark rękodzieła, korowód zespołów, koncerty, pokazy i spektakle to tylko część atrakcji, jakie czekają na mieszkańców Rzeszowa podczas Święta Paniagi. Tegoroczne wydarzenie uświetni występ zespołu “Viva Santana” Cichoński - Torres Band.

Aktualności

Maj z dobrym filmem w DKF Klaps [REPERTUAR]

Dyskusyjny Klub Filmowy „Klaps” działający w Wojewódzkim Domu Kultury rozpoczyna kolejny miesiąc z wyjątkowymi, nagradzanymi na międzynarodowych festiwalach seansami połączonymi z prelekcjami i pofilmowymi dyskusjami.

Aktualności

Rzeszowskie Juwenalia 2024. Godzinowa rozpiska koncertów

Już tylko kilka dni pozostało do rozpoczęcia największej studenckiej imprezy na Podkarpaciu. Prezentujemy godzinową rozpiskę koncertów w ramach Rzeszowskich Juwenaliów, które w tym roku odbędą się na trzech scenach.

Aktualności

"Roztańczmy nasz świat" - widowisko z okazji Międzynarodowego Dnia Tańca

Ponad 200 tancerzy weźmie udział w XX edycji Międzynarodowego Dnia Tańca „Roztańczmy nasz świat” organizowanego przez Centrum Młodzieży w Rzeszowie. Autorką scenariusza i reżyserką widowiska jest Bernadetta Wojtuń – Sikora.

Aktualności

Inauguracja Ogródka Letniego kina Zorza

Projekcja filmu „Poprzednie życie” w reżyserii Celine Song zainauguruje tegoroczne wieczory filmowe w ogródku letnim kina Zorza. Film nominowany był m.in. do tegorocznych Oscarów i Złotych Globów. Pokaz odbędzie się 3 maja...

Aktualności

Zeamsone pierwszym wykonawcą tegorocznych KultURaliów

Organizatorzy XII Rzeszowskich KultURaliów Studenckich ogłosili pierwszego wykonawcę tegorocznej edycji imprezy. Zeamsone, twórca takich utworów jak 5 Influencerek, 21 gramów, Cena Ambicji czy Więzień Wizerunku, wystąpi w pierwszym dniu festiwalu.

Aktualności

"Teatr na ekranie" nowy cykl w Kinie za Rogiem Cafe

Rzeszowskie Kino za Rogiem Cafe rusza z nowym cyklem pn. „Teatr na ekranie”. Raz w miesiącu, w poniedziałek, na ekranie wyświetlane będą ciekawe, nagradzane, polskie sztuki teatralne z doborową obsadą.

Reklama