Rzeszów - Środa, 20.08.2025
Reklama

Grupa MoCarta z nowym programem w Rzeszowie

Dodano: /

To jedyny taki kwartet smyczkowy w Polsce. W swoich wystąpieniach łączą fragmenty muzyki klasycznej i rozrywkowej z humorem o wysokiej kulturze, a konwencja ta bawi Polaków (i nie tylko) od lat. Grupa MoCarta wystąpi z nowym programem 19 listopada o godz. 19:00 w rzeszowskim kinie Zorza.

"Grupa MoCarta wśród gwiazd" to tytuł kolejnego programu znanego i lubianego kwartetu smyczkowego. Tym razem Bolek, Paweł, Michał i Filip otoczeni będą największymi gwiazdami muzyki.

J. S. Bach opowie o początkach polifonii i o tym jak wynalazł nordic walking.

Patron zespołu – Wolfgang Amadeusz – wyjawi tajemnice skąd czerpie pomysły dla Grupy MoCarta, a Antonio Vivaldi przyzna się, dlaczego skomponował tylko Cztery Pory Roku.

W koncercie znajdą się również: skrócona historia muzyki według Grupy MoCarta, wizyta w wiedeńskiej rozgłośni radiowej 1785 roku oraz żart, który rozchmurzy Ludwiga van Beethovena. Ale tylko na chwilę...

Grupa MoCarta wśród gwiazd to humor, elegancja i najlepsza muzyka. To rozrywka dla wszystkich pokoleń. Dla dorosłych, ich dzieci, oraz dla tych, którzy z Fryderykiem Chopinem chodzili do szkoły.

Bilety do nabycia w kasie kina Zorza oraz na stronach: www.kupbilecik.pl , www.biletynakabarety.pl

 

Reklama

Komentarze

Pozostałe wiadomości

Aktualności

Rzeszowski Dom Kultury kolęduje dla niepełnosprawnej Darii z Rzeszowa

Rzeszowski Dom Kultury zaprasza wszystkich mieszkańców Rzeszowa na kolejną edycję cyklu charytatywnych koncertów pod nazwą „Styczeń z Kolędą”.

Aktualności

Alternatywne plakaty Przemysława Szydłowskiego w Galerii WDK

Wojewódzki Dom Kultury w Rzeszowie zaprasza na wystawę plakatów Przemysława Szydłowskiego.

Aktualności

Karnawałowy cykl Potańcówek Miejskich dla Seniorów

Prezydent Miasta Rzeszowa Tadeusz Ferenc zaprasza na bezpłatne zabawy taneczne dla seniorów.

Aktualności

Chór Pueri Cantores Resovienses zaśpiewa kolędy w Rzeszowskiej Katedrze

W organizacji Koncertu bierze udział Katedra Rzeszowska.

Aktualności

Styczniowy repertuar DKF Klaps

Dyskusyjny Klub Filmowy „Klaps” działający w WDK zaprasza miłośników dobrego filmu do udziału w styczniowych projekcjach filmowych.

Aktualności

Sylwester na rzeszowskim Rynku

Żegnamy stary rok na rzeszowskim Rynku.

Reklama