Rzeszów - Niedziela, 03.05.2026
Reklama

Jazz, fotografia i film. Wyjątkowy koncert w wyjątkowym miejscu

Dodano: 23.04.2026 r. / Redakcja

W sobotę, 25 kwietnia o godzinie 19:00 w kamienicy przy ulicy Kazimierza 25 w Rzeszowie odbędzie się koncert „Cul-De-Sac" — nieoczywiste wydarzenie łączące muzykę jazzową z fotografią i formą filmową.

Nazwa nawiązuje do symbolicznej ślepej uliczki — miejsca zatrzymania i refleksji. Twórcy zapraszają do przestrzeni, w której muzyka, obraz i otoczenie wzajemnie się przenikają, tworząc wielowymiarowe doświadczenie artystyczne.

W programie znajdą się kompozycje Tomasza Stańko, jazzowe standardy w nowych aranżacjach oraz autorskie interpretacje wykonawców. Warstwę wizualną uzupełnią fotografie Filipa Polaczka i pokaz etiud filmowych.

Na scenie wystąpi kwartet w składzie: Judyta Sikora (wokal), Nikodem Ziółkowski (fortepian), Dariusz Krzysztoń (perkusja) i Michał Kołodziej (kontrabas). Organizatorką wydarzenia jest Judyta Sikora.

Bilety dostępne na kupbilecik.pl oraz bezpośrednio u organizatora. Ceny: I pula — 40 zł, II pula — 60 zł.

Reklama

Komentarze

Pozostałe wiadomości

Aktualności

Before Toastu Urodzinowego dla Tomasza Stańko. Na rynku zagra Władysław Wiater Quartet

W czwartek w Rzeszowie odbędzie się otwarta konferencja prasowa przed tegoroczną edycją Toastu Urodzinowego dla Tomasza Stańko. Po konferencji wystapi Władysław Wiater Quartet.

Aktualności

Rodzinny Piknik i koncert na parkingu przy budynku Estrady Rzeszowskiej

Działający w Estradzie Rzeszowskiej Rzeszowski Inkubator Kultury zaprasza na bezpłatne wydarzenia. 1 lipca zaplanowano koncert i szereg atrakcji dla dzieci.

Aktualności

Maroko na rysunkach i akwarelach Alicji Nikiel. Nowa wystawa w Muzeum Etnograficznym

7 lipca 2022 r. o godz. 17:00 w Muzeum Etnograficznym im. F. Kotuli w Rzeszowie odbędzie się wernisaż wystawy rysunków i akwareli Alicji Nikiel zatytułowanej „Maroko, szkice podróżne”. Ekspozycja dostępna będzie dla...

Aktualności

Ponad 30 bezpłatnych wydarzeń w Rzeszowie w ramach letniej Akademii Przyjaźni z Funduszami Europejskimi

Inauguracja nastąpi już w piątek 1 lipca 2022 roku o godzinie 17:00 w Parku Papieskim podczas pierwszej odsłony Wakacyjnej Akademii Smyka.

Aktualności

Lipcowy harmonogram Poniedziałkowych Dyskusji Fotograficznych w RSF

Rzeszowskie Stowarzyszenie Fotograficzne zaprasza w lipcu na kolejne spotkania z cyklu PDF (Poniedziałkowe Dyskusje Fotograficzne) – otwarte spotkania dyskusyjne poświęcone fotografii.

Reklama