Rzeszów - Piątek, 26.06.2026
Reklama

Jazzowy sekstet w klubie Bohema

Dodano: 15.02.2019 r. / ViC

21 lutego w klubie Bohema WDK wystąpi Ireneusz Pałac Sekstet. Koncert odbędzie się w ramach cyklu „Czwartki jazzowe - kontynuacja”. Początek o godz. 19:00. Wstęp z zaproszeniami (informacje pod nr tel. 17 853 52 57 wew. 38).

Sekstet powstał w maju 2016 roku z inicjatywy gitarzysty Ireneusza Pałaca. Ideą działalności grupy jest kreowanie autorskiej twórczości. W kompozycjach, które prezentuje sekstet można poczuć inspiracje zarówno od największych sław światowej sceny jazzowej jak też od lokalnych uznanych artystów. Poza własną twórczością, najbliższej stylistyce smooth jazz, w programie znajdą się również doskonałe aranżacje m.in. F.Hubbard, W.Shorter czy C.Corea.

Skład: 

Grzegorz Dowgiałło - piano
Krzysztof Chlipała - saksofon
Zbigniew Szwajdych - trąbka
Ireneusz Pałac - gitara
Marcin Chatys - bas
Kajetan Pietrzak - perkusja

 

Reklama

Komentarze

Tagi

Pozostałe wiadomości

Aktualności

Fotograficzna podróż po Polsce. Wystawa Mirosława Raka w Galerii Nierzeczywistej

„Fotografia ojczysta wiek XXI” to fotograficzna podróż Mirosława Raka po Polsce – zarówno w miejsca dobrze znane i tłumnie odwiedzane przez turystów, jak i te położone z dala od popularnych szlaków, a...

Aktualności

„Śmierć na gruszy” – widowiskowy spektakl Teatru Przedmieście w plenerze

W sobotę, 26 lipca o godz. 20.00, na placu przed siedzibą Teatru Przedmieście będzie można zobaczyć widowiskowy spektakl plenerowy zatytułowany "Śmierć na gruszy”.

Aktualności

Tomasz Jachimek gościem Letnich Ogrodów Literackich

Tomasz Jachimek, artysta kabaretowy, stand-uper i konferansjer będzie gościem najbliższego spotkania w ramach cyklu Letnie Ogrody Literackie, organizowanego przez Wojewódzką i Miejską Bibliotekę Publiczną w Rzeszowie.

Aktualności

Wielka impreza taneczna w samym sercu Rzeszowa! Kilka rodzajów muzyki

W pierwszą sobotę sierpnia Skwer Kultury na rzeszowskim Rynku zamieni się w wielki parkiet taneczny. Odbędzie się tam Silent Disco z trzema kanałami do wyboru. Wstęp na wydarzenie jest bezpłatny.

Aktualności

Piknik Amerykański na rzeszowskich bulwarach. Kowboje, Chuck Norris i Alabama Band

Już po raz trzeci w stolicy Podkarpacia odbędzie się Piknik Amerykański. Podczas imprezy na przybyłych czekać będzie sporo atrakcji inspirowanych kulturą Stanów Zjednoczonych. Udział w wydarzeniu jest bezpłatny.

Aktualności

Rockowa Noc 2025. Przegląd zespołów i cztery wyjątkowe koncerty na Lisiej Górze za free

Już po raz 20. w stolicy Podkarpacia odbędzie się Rockowa Noc. W programie: przegląd młodych zespołów oraz cztery koncerty. Co ważne, w tym roku impreza jest bezpłatna!

Aktualności

Moja pierwsza galeria. „Życie karpia” – debiutancka wystawa Gabrieli Kurnyty w Rzeszowie

W Rzeszowskim Inkubatorze Kultury można oglądać wystawę „Życie karpia” Gabrieli Kurnyty, laureatki pierwszej edycji projektu „Moja pierwsza galeria”. Celem tej inicjatywy jest wspieranie debiutujących artystów poprzez profesjonalne mentorstwo kuratorskie oraz możliwość organizacji...

Reklama