Rzeszów - Wtorek, 04.11.2025
Reklama

Jesienna trasa Natalli Przybysz zawita do Rzeszowa

Dodano: 26.09.2022 r. / ViC

Natalia Przybysz ogłosiła jesienną trasę koncertową pn. „Serce Spokojne”. Jednym z przystanków na trasie będzie Rzeszów.  Artystka wystąpi 14 listopada o godz. 20:00 w Filharmonii Podkarpackiej.

Trasa „Serce Spokojne” jest kontynuacją wiosennej trasy klubowej i letniej odsłony koncertów promujących album „Zaczynam się od miłości”. Nazwa trasy nawiązuje do tytułu utworu zamykającego najnowszą płytę piosenkarki. Album ten powstał do niezaśpiewanych tekstów Kory. Znajdują się na nim też dwa, w pełni autorskie utwory Natalii Przybysz i towarzyszących wokalistce muzyków.

W ramach repertuaru trasy „Serce spokojne” nie zabraknie „Deserów”, czyli ważnych dla zespołu Natalii Przybysz utworów Kory i Maanam w odświeżonych aranżacjach. Będą to jednak zupełnie inne covery niż te, zagrane w pierwszej odsłonie trasy. Kryterium wyboru utworów było ukojenie i otulenie słuchaczy, którzy zdecydują się spędzić jesienne wieczory na koncertach zespołu.

Ceny biletów na koncert rozpoczynają się od 89 zł i można je kupić na stronach www.eventim.pl, www.ebilet.pl. Wszystkie miejsca są siedzące.

 

Reklama

Komentarze

Pozostałe wiadomości

Aktualności

Czerwcowy DKF Klaps z „Prostą historią” Lyncha i przedpremierą „Follemente”

Dyskusyjny Klub Filmowy „Klaps” działający w Wojewódzkim Domu Kultury w Rzeszowie zaprasza w czerwcu na kolejne projekcje filmowe połączone z prelekcjami i pofilmowymi dyskusjami.

Aktualności

Jubileuszowy koncert Orkiestry Księżniczek już 7 czerwca w Filharmonii Podkarpackiej

Największe Przeboje Orkiestry Księżniczek, koncert jubileuszowy z okazji 5-lecia najpiękniejszej orkiestry Świata już 7 czerwca w Filharmonii Podkarpackiej w Rzeszowie!

Aktualności

“Tutti Devoti, Tutti Diversi” - nowa wystawa w Galerii Fotografii Miasta Rzeszowa

29 maja 2025 r. w Galerii Fotografii Miasta Rzeszowa odbędzie się wernisaż wystawy fotografii Dariusza Szubińskiego zatytułowanej “Tutti Devoti, Tutti Diversi”. Ekzpicyaj będzie dostępna dla zwiedzających do 29 czerwca w godzinach otwarcia...

Aktualności

The Dumplings wypada z line-upu KultURaliów, dołączają Brathanki

Nowe wiadomości od organizatorów XIII Rzeszowskich KultURaliów Studenckich. Do line-upu imprezy dołącza zespół Brathanki. Niestety z rozpiski wypadaThe Dumplings.

Aktualności

Kino Letnie. Rusza wakacyjny cykl pokazów plenerowych w Zorzy

Projekcja filmu „Terapia dla par” hiszpańskiego reżysera Gerardo Herrero zainauguruje tegoroczne wieczory filmowe w ogródku letnim kina Zorza. W ramach cyklu „Kino Letnie”, od maja do września wyświetlonych zostanie 18 filmów.

Aktualności

10. Reggae nad Wisłokiem. Koncerty, ekoatrakcje dla dzieci i całonocne afterparty [PROGRAM]

Wielkimi krokami zbliża się jubileuszowa, 10. edycja Festiwalu „Reggae nad Wisłokiem - Gramy dla klimatu”. Na uczestników czekają koncerty artystów reggae z całego świata, ekoatrakcje dla dzieci i dorosłych oraz całonocne afterparty.

Aktualności

GovTech4Europe: Koncert zespołu Rysy i mapping na fasadzie rzeszowskiego zamku

Koncert warszawskiego duetu Rysy w pubie Fosa oraz mapping na fasadzie Zamku Lubomirskich w wykonaniu Jakuba Hadera to otwarte wydarzenia skierowane do mieszkańców Rzeszowa, które odbędą się w ramach szczytu GovTech4Europe.

Reklama