Rzeszów - Poniedziałek, 16.06.2025
Reklama

Kamil Bednarek zaprasza na koncert w Rzeszowie

Dodano: /

BEDNAREK wyrusza w trasę koncertową, promującą  najnowszy album! Formacja Kamila Bednarka ogłosiła daty koncertów, które odbędą się w 8 największych polskich miastach. Nie zabraknie wśród nich Rzeszowa! Zespół wystąpi w klubie Pod Palmą już 31 marca. Wokalista osobiście zaprasza wszystkich fanów na ten wyjątkowy koncert. Bilety są dostępne w sprzedaży!

Rok 2008 - powstaje zespół Star Guard Muffin, którego pierwszym wydawnictwem była epka zatytułowana "Ziemia Obiecana". Zespół zdobył szeroką popularność w 2010 roku, dzięki telewizyjnemu programowi "Mam Talent" i sukcesowi odniesionego w nim przez Kamila Bednarka - wokalisty, kompozytora, autora tekstów i multiinstrumentalisty. Wydany w tym okresie debiutancki album StarGuardMuffin "Szanuj" uzyskał status podwójnej platyny.

W listopadzie 2018 zespół BEDNAREK zagrał w Klubie Stodoła koncert jubileuszowy, z okazji 10-lecia aktywności scenicznej. Gościnny udział w wydarzeniu wzięli: Natalia Kukulska, Ewa Farna, Enej, Rafał Karwot, Grubson, BRK, Jarecki oraz Igor Herbut. Wydarzenie spotkało się z ogromnym zainteresowaniem fanów, którzy tłumnie towarzyszyli muzykom w hucznych obchodach dekady aktywności scenicznej.

Rok 2019 to czas trasy koncertowej promującej nowy album, w którą zespół BEDNAREK wyruszy już w marcu. Podczas wydarzeń fani usłyszą największe przeboje grupy, jak również materiał z najnowszego krążka. Formacja Kamila Bednarka zaplanowała występy w 8 największych polskich miastach, między innymi 31 marca w Rzeszowie.

Kamil Bednarek postanowił osobiście zaprosić swoich fanów na koncert w klubie Pod Palmą:

 

31 marca 2019 r., klub Pod Palmą. 

18:30 - otwarcie drzwi
20:00 - początek koncertu

Bilety:

69 PLN
do nabycia w serwisach www.stodola.pl, www.ticketclub.pl oraz w stacjonarnych punktach sprzedaży.


 

Reklama

Komentarze

Pozostałe wiadomości

Aktualności

Czerwcowy DKF Klaps z „Prostą historią” Lyncha i przedpremierą „Follemente”

Dyskusyjny Klub Filmowy „Klaps” działający w Wojewódzkim Domu Kultury w Rzeszowie zaprasza w czerwcu na kolejne projekcje filmowe połączone z prelekcjami i pofilmowymi dyskusjami.

Aktualności

Jubileuszowy koncert Orkiestry Księżniczek już 7 czerwca w Filharmonii Podkarpackiej

Największe Przeboje Orkiestry Księżniczek, koncert jubileuszowy z okazji 5-lecia najpiękniejszej orkiestry Świata już 7 czerwca w Filharmonii Podkarpackiej w Rzeszowie!

Aktualności

“Tutti Devoti, Tutti Diversi” - nowa wystawa w Galerii Fotografii Miasta Rzeszowa

29 maja 2025 r. w Galerii Fotografii Miasta Rzeszowa odbędzie się wernisaż wystawy fotografii Dariusza Szubińskiego zatytułowanej “Tutti Devoti, Tutti Diversi”. Ekzpicyaj będzie dostępna dla zwiedzających do 29 czerwca w godzinach otwarcia...

Aktualności

The Dumplings wypada z line-upu KultURaliów, dołączają Brathanki

Nowe wiadomości od organizatorów XIII Rzeszowskich KultURaliów Studenckich. Do line-upu imprezy dołącza zespół Brathanki. Niestety z rozpiski wypadaThe Dumplings.

Aktualności

Kino Letnie. Rusza wakacyjny cykl pokazów plenerowych w Zorzy

Projekcja filmu „Terapia dla par” hiszpańskiego reżysera Gerardo Herrero zainauguruje tegoroczne wieczory filmowe w ogródku letnim kina Zorza. W ramach cyklu „Kino Letnie”, od maja do września wyświetlonych zostanie 18 filmów.

Aktualności

10. Reggae nad Wisłokiem. Koncerty, ekoatrakcje dla dzieci i całonocne afterparty [PROGRAM]

Wielkimi krokami zbliża się jubileuszowa, 10. edycja Festiwalu „Reggae nad Wisłokiem - Gramy dla klimatu”. Na uczestników czekają koncerty artystów reggae z całego świata, ekoatrakcje dla dzieci i dorosłych oraz całonocne afterparty.

Reklama