Rzeszów - Wtorek, 17.03.2026
Reklama

Kino Kobiet wraca po przerwie i zaprasza na "Cruellę" w biało-czarnych stylizacjach

Dodano: 07.06.2021 r. / ViC

9 czerwca o godz. 18:00, po długiej przerwie, w obydwu rzeszowskich kinach Helios odbędzie się kobiecy wieczór w ramach Kina Kobiet. W programie tradycyjnie porady i konkursy oraz projekcja filmu „Cruella” z Emmą Stone w roli głównej.

Motywem najbliższego filmowego wieczoru dla kobiet, będą biało-czarne stylizacje. - Wczujmy się w klimat filmu i przebierzmy za postać Cruelli de Mon! – zachęcają organizatorzy wydarzenia.

Przed seansem, od godz. 17:30  wszystkie Panie będą mogły skorzystać z porad i usług partnerów imprezy. Nie zabraknie również konkursów, w których czekają liczne nagrody. Każda z Pań otrzyma także drobny upominek od firmy Biotanique.

 

 

Reklama

Komentarze

Pozostałe wiadomości

Aktualności

28. Finał WOŚP w Rzeszowie. Zagrają m.in. Oberschlesien, Feel i Skaldowie

12 stycznia na rzeszowskim Rynku już po raz 28. zagra Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy.

Aktualności

Sylwester z Edith Piaf w "Siemaszce". Ostatnie wolne miejsca

W ostatni dzień roku Teatr im. Wandy Siemaszkowej podwójne zagra spektakl "Piaf" w reżyserii Jana Szurmieja. Pozostały.

Aktualności

Legendarny polski musical Metro w przyszłym roku w Rzeszowie

Wyjątkowe, kultowe i ponadczasowe wydarzenie już w maju przyszłego roku w Rzeszowie.

Aktualności

Kolejny sukces spektaklu "Lwów nie oddamy"

Teatr im. Wandy Siemaszkowej w Rzeszowie odniósł kolejny sukces. Spektakl "Lwów nie oddamy" w reż. Katarzyny Szyngiery wziął udział w festiwalu Boska Komedia w Krakowie.

Reklama