Rzeszów - Poniedziałek, 02.02.2026
Reklama

Kizo w line-upie Rzeszowskich Juwenaliów 2026

Dodano: 19.12.2025 r. / Redakcja

Kizo dołączył do wykonawców przyszłorocznej edycji Rzeszowskich Juwenaliów. Raper wystąpi w pierwszym dniu imprezy, tj. 8 maja 2026 r. na scenie Brend.

31. Rzeszowskie Juwenalia odbędą się w dniach 8–9 maja 2026 roku. Podczas imprezy na miasteczku akademickim Politechniki Rzeszowskiej wystąpi łącznie ponad 30 artystów. Koncerty odbędą się na trzech scenach: Scena Prz, Scena Brend i Scena Bunkier.

Do tej pory organizaotrzy ogłosili już ośmiu wykonawców. To m.in. Myslovitz, LadyPank, Zippy Ogar czy Enej. Teraz dołączył do nich gdański raper Kizo.

Poniżej aktualny line-up z podziałem na sceny oraz dni:

ScenaPRz

• Kacperczyk - 8 maja
• Lady Pank - 8 maja
• Enej - 8 maja
• Myslovitz - 9 maja

ScenaBrend

• Kizo – 8 maja
• Malik Montana - 8 maja
• PRO8L3M - 9 maja
• Zippy Ogar - 9 maja
• Sentino - 9 maja

ScenaBunkier

• TBA

Karnety i bilety na Rzeszowskie Juwenalia dostępne są na stronie ebilet.pl

Tradycyjnie rozpoczęcie Juwenaliów nastąpi na rzeszowskim Rynku, gdzie odbędzie się symboliczne przejęcie kluczy do bram miasta, a tuż po nim przemarsz barwnego korowodu studentów na miasteczko PRz.

Przez lata Rzeszowskie Juwenalia zyskały renomę wydarzenia, którego line-upy nie odstają od tych festiwalowych. Co roku przyjeżdżają tu największe gwiazdy polskiej sceny muzycznej. Na koncerty przychodzą tłumy słuchaczy (nie tylko studentów). W tym roku na imprezie zagrało aż 26 artystów, między innymi Lady Pank, Szpaku, Jan-rapowanie, Mrozu, Kult, Sobel czy Young Leosia.

O wyjątkowości Rzeszowskich Juwenaliów może również świadczyć fakt, że 10 października br. po raz czwarty zdobyły tytuł Najlepszych Juwenaliów w Polsce.

Reklama

Komentarze

Pozostałe wiadomości

Aktualności

Spotkania poświęcone sztuce wracają do Rzeszowskich Piwnic

Od lutego do kwietnia 2026 roku w Rzeszowskich Piwnicach odbędzie się druga część cyklu „Czas Sztuki” – serii spotkań poświęconych historii i różnorodnym obliczom sztuki. W trakcie siedmiu wykładów uczestnicy wyruszą w...

Aktualności

Cezary Jurkiewicz z nowym programem przyjedzie do Rzeszowa

Cezary Jurkiewicz, jeden z popularniejszych w Polsce stand-uperów, już wkrótce rusza w trasę promującą nowy program. Jednym z przystanków będzie Rzeszów. Komik wystąpi u nas w połowie lutego.

Aktualności

Wernisaż wystawy „Czas pogodnego piękna” z okazji jubileuszu 80-lecia Wacława Kochanowicza

W najbliższą sobotę w Teatrze im. Wandy Siemaszkowej w Rzeszowie odbędzie się wyjątkowe wydarzenie artystyczne – jubileusz 80-lecia urodzin Wacława Kochanowicza, wybitnego malarza związanego z Podkarpaciem. Towarzyszący uroczystości wernisaż „Czas pogodnego piękna”...

Aktualności

Laureat Konkursu Chopinowskiego wystąpi w Rzeszowie. W programie m.in. Bach i Schubert na cztery ręce

1 lutego w Wojewódzkim Domu Kultury w Rzeszowie odbędzie się recital Philippe Giusiano, zdobywcy lauru na XIII Międzynarodowym Konkursie Pianistycznym im. Fryderyka Chopina w Warszawie.

Aktualności

Bandoska, szałamaistki i mażoretki wystąpią na Zimowym Koncercie w WDK

Szykuje się gratka dla miłośników muzyki, tańca i tradycji. Pod koniec stycznia w Wojewódzkim Domu Kultury w Rzeszowie odbędzie się wyjątkowy Koncert Zimowy. Na scenie zaprezentują się trzy zespoły artystyczne z WDK.

Aktualności

Finisaż wystawy "Galeria Jednego Zdjęcia 2024-2025"

Rzeszowskie Stowarzyszenie Fotograficzne zaprasza na finisaż wystawy „Galeria Jednego Zdjęcia 2024–2025”, który odbędzie się 30 stycznia 2026 roku w Galerii Nierzeczywistej RSF przy ul. J. Matejki 10 w Rzeszowie o godz. 18:00.

Aktualności

Wielki Koncert Świątecznej Pomocy w Rzeszowie

Cztery zespoły zagrają podczas trzeciej edycji Wielkiego Koncertu Świątecznej Pomocy. Wydarzenie odbędzie się 24 stycznia w klubie Pod Palmą. Środki zebrane podczas koncertu zostaną przekazane na rzecz WOŚP.

Aktualności

Dofinansowanie dla Muzeum Dobranocek na konserwację kultowych lalek

50 tys. zł dofinansowania z MKiDN otrzymało Muzeum Dobranocek ze zbiorów Wojciecha Jamy w Rzeszowie. Pieniądze zostaną przeznaczone na konserwację lalek filmowych z serialu „Trzy Misie”.

Reklama