Rzeszów - Piątek, 26.12.2025
Reklama

Kobiecość na zdjęciach fotografujących kobiet. Nowa wystawa w Galerii Nierzeczywistej

Dodano: 04.03.2019 r. / ViC

8 marca w Galerii Nierzeczywistej RSF przy ul. Matejki 10 odbędzie się wernisaż wystawy zbiorowej pt. "Kobiecość". 

Na wystawie prezentowane będą prace kilkunastu fotografek, głównie z Rzeszowskiego Stowarzyszenia Fotograficznego, w tym również trzech autorek spoza tego grona.

Wystawa ta będzie wypowiedzią kobiet, które posługują się aparatem jako środkiem wyrazu twórczego. Wypowiedź o kobiecości, o różnych jej aspektach, o dzieciństwie, dojrzewaniu, starości, o macierzyństwie, tajemnicach, wrażliwości i witalności życia. 

Autorki wystawy: Martina Bieniarz, Małgorzata Cwynar-Owsiak, Arleta Domańska-Płocek, Irena Gałuszka, Paulina Gałuszka, Ewa Jeżowska-Charchut, Katarzyna Jopek, Małgorzata Korzec, Estera Kulawska, Agnieszka Mac Uchman, Katarzyna Michno, Zuzanna Nykiel., Patrycja Pitra, Anna Trojnar, Katarzyna Warańska, Alicja Wysocka, Klaudia Zagórska.

 

Reklama

Komentarze

Pozostałe wiadomości

Aktualności

Czesław Mozil wraca na szlak koncertowy. W marcu 2023 r. wystąpi w Rzeszowie

Po kilkumiesięcznej przerwie Czesław Mozil wraca do koncertowania ze swoim solowym repertuarem. Rzeszów jest jednym z przystanków na trasie.

Aktualności

Filmowy sylwester w kinach Helios. Dwa zestawy do wyboru

Jak co roku, kina Helios zapraszają swoich widzów do spędzenia sylwestrowej nocy w towarzystwie gwiazd błyszczących na… wielkim ekranie.

Aktualności

"Światło, kompozycja, postprodukcja" - warsztaty fotograficzne z Piotrem Jaxa

Fotograficzny Masterclass z Piotrem Jaxa odbędzie się w najbliższą sobotę, 17 grudnia w Galerii Fotografii Miasta Rzeszowa.

Aktualności

Letnie Brzmienia powrócą do Rzeszowa w nowej formule

Przyszłoroczna trasa zawita do dziewięciu największych polskich miast. W Rzeszowie festiwal odbędzie się w dniach 7-8 lipca.

Aktualności

"Metoda na wnuczka" - przezabawna komedia w Filharmonii Podkarpackiej

Spektakl będzie grany dwukrotnie już w najbliższą sobotę, 17 grudnia 2022 r.

Aktualności

Filmowy poranek dla dzieci w Kinie Helios. Nauka, mikroskopy, owady

W najbliższą niedzielę, 18 grudnia od godziny 9:45 w kinie Helios w Rzeszowie przy al. Powstańców Warszawy 14, na najmłodszych czeka kolejna porcja filmowych niespodzianek.

Aktualności

Pokonkursowa wystawa fotografii "Architektura rzeszowskiego modernizmu"

Wernisaż wystawy odbędzie się 13 grudnia o godz. 18:00 w Rzeszowskich Piwnicach.

Reklama