Rzeszów - Środa, 11.06.2025
Reklama

Kolejny koncert w ramach cyklu Estrada Studio Live

Dodano: /

W piątek, 8 stycznia 2021 r. odbędzie się drugi koncert z cyklu Estrada Studio Live. Tym razem w klimatycznym studiu Estrady Rzeszowskiej zagra zespół Tension Zero.

Tension Zero to spotkanie pięciu wyjątkowych osób – znanej z The Voice of Poland, rudowłosej wokalistki; inżyniera, który biorąc do ręki gitarę przemienia się w rockamana; programisty, który z powodzeniem mógłby improwizować na fortepianie; studenta perkusji klasycznej, który częściej słucha djentu niż muzyki poważnej oraz fana futurystyki, miłośnika niskich dźwięków, który wywołał to zamieszanie.

Po świetnie przyjętym debiucie („Human.exe” z 2017 roku) grupa zapowiedziała niedawno drugi album pod tytułem „Choices”, który ma się ukazać już zimą. Nowy materiał to ewolucja w ich artystycznej drodze. Zespól wykonujący do tej pory muzykę z pogranicza rocka i metalu progresywnego, w pierwszym singlu „Hi / Bye” pokazuje nowe, nieco crossoverowe oblicze.

Za brzmienie powstałe w Los Angeles, w studiu Command Space Audio, odpowiada Daniel Salcido znany ze współpracy z Disturbed, Sevendust, Staind, Airborne, Trapt czy Anthrax. Wiele albumów przy których brał udział pokryło się wielokrotnie platyną.

Transmisja koncerty odbędzie się na profilu Facebook oraz kanale YouTube Estrady Rzeszowskiej. Start o godz. 20.00.

 

Reklama

Komentarze

Pozostałe wiadomości

Aktualności

Chcą dać "drugie życie" niechcianym meblom. Nowa inicjatywa RDK w ramach "Reggae nad Wisłokiem"

Rzeszowski Dom Kultury zachęca mieszkańców Rzeszowa oraz lokalne firmy do wzięcia udziału w nowej ekologicznej inicjatywie pod nazwą „Drugie życie mebli”. Jej celem jest stworzenie strefy chillout podczas tegorocznej edycji Ogólnopolskiego Festiwalu...

Aktualności

Zosia Nowakowska i Wojtek Myrczek zaśpiewają piosenki z lat 20. i 30.

W programie m.in.: Połóż Dłoń Na Dłoni, To Ostatnia Niedziela, Umówiłem Się Z Nią Na Dziewiątą, The Way You Look Tonight, Over The Rainbow, Już Nie Zapomnisz Mnie, Miłość Ci Wszystko Wybaczy.

Aktualności

Kolejne spotkanie z cyklu Wege Pogadanki

Estrada Rzeszowska, Rzeszowski Inkubator Kultury zapraszają na czwarte spotkanie z cyklu WEGE POGADANKI, które odbędzie się w piątek 19 kwietniaw Rzeszowskim Inkubatorze Kultury.

Aktualności

Bazos, Bruch i Mozart w piątkowy wieczór w Filharmonii Podkarpackiej

Grecka dyrygentka Maria Bazou poprowadzi Orkiestrę Symfoniczną Filharmonii Podkarpackiej podczas piątkowego koncertu. Solistką wieczoru będzie skrzypaczka Oriana Masternak. Zabrzmią utwory Bazosa, Brucha i Mozarta.

Aktualności

Rzeszowskie Juwenalia. Trzy sceny, kilkudziesięciu artystów [PEŁNY LINE-UP]

Już za niespełna miesiąc na miasteczku Politechniki Rzeszowskiej odbędzie się największa studencka impreza na Podkarpaciu. Organizatorzy 29. Rzeszowskich Juwenaliów ogłosili już pełen line-up. Karnety dostępne w sprzedaży tylko do końca kwietnia.

Aktualności

Kolejny koncert z cyklu Etno Wiosna. Wystąpi Kapela na Dobry Dzień

27 kwietnia br. w Wojewódzkim Domu Kultury w Rzeszowie wystąpi Kapela na Dobry Dzień. Będzie to kolejny w tym sezonie koncert w ramach cyklu pn. Etno-Wiosna.

Aktualności

Warsztaty archeologiczne dla dzieci i młodzieży w Rzeszowskich Piwnicach

Rzeszowskie Piwnice wspólnie z Fundacją Rzeszowskiego Ośrodka Archeologicznego zapraszają na cykl warsztatów archeologicznych dla dzieci i młodzieży. Spotkania podzielone będą na dwie części - wykładową oraz warsztatową.

Reklama