Rzeszów - Wtorek, 23.12.2025
Reklama

Koncert z okazji Międzynarodowego Dnia Tańca w MDK. Wystąpi blisko 100 tancerzy

Dodano: 19.04.2022 r. / ViC

23 kwietnia o godz. 18:00 Młodzieżowy Dom Kultury w Rzeszowie organizuje koncert pn. „W tanecznej przestrzeni”. Wydarzenie odbędzie się w ramach obchodów Jubileuszu 70-lecia MDK.

Koncert „W tanecznej przestrzeni” odbędzie się w sali widowiskowej Młodzieżowego Domu Kultury przy ul. Osmeckiego 51. Na scenie zaprezentuje się blisko 100 tancerzy z Rzeszowa i okolic, wystąpią m.in. Zespół Taneczny Form Nowoczesnych „Impet”, Akademia Tańca Jazzowego „Sensdance” , Zespół Taneczny T-8,  Akademia Tańca „The Path Dance”, Zespół Taneczny „Steps” , „Zespół „Assemblé” , Prima Akademia Tańca, Dziecięcy Zespół Artystyczny „Uśmiech”.

Autorką scenariusza i reżyserką koncertu jest Bernadetta Wojtuń-Sikora.

Na koncert obowiązują wejściówki, które będą do odbioru od 19.04.2022, po wcześniejszej rezerwacji pod nr. tel.: 17 748 38 91

 

Reklama

Komentarze

Pozostałe wiadomości

Aktualności

Seniorzy na parkiet. W sobotę Miejska Potańcówka

Potańcówka Miejska dla Seniorów to impreza, która już na stałe wpisała się do kalendarza wydarzeń organizowanych dla starszych mieszkańców Rzeszowa. Najbliższa Potańcówka odbędzie się już 6 kwietnia.

Aktualności

Sztuka A. Warhola na wystawie w Muzeum Okręgowym w Rzeszowie

Od 11 kwietnia w Muzeum Okręgowym w Rzeszowie, będzie można obejrzeć wystawę prac Andy’ego Warhola.

Aktualności

Mendelssohn, Ravel i Dvorak w piątkowy wieczór w Filharmonii Podkarpackiej

Piotr Kościk poprowadzi podkarpackich filharmoników podczas piątkowego koncertu symfonicznego. W programie: Uwertura „Sen nocy letniej” Mendelssohna, koncert fortepianowy Ravela i VII Symfonia Dvoraka. Solistą wieczoru będzie pianista Janusz Olejniczak, jeden z najwybitniejszych...

Aktualności

Teatralny Speed Dating. W „"Siemaszce" rusza 6. edycja Sceny Nowej Dramaturgii

Scena Nowej Dramaturgii to platforma działająca przy Teatrze im. Wandy Siemaszkowej w Rzeszowie, skupiona na współczesnych metodach tworzenia opowieści teatralnych, dla których osią jest słowo pisane.

Aktualności

Rzeszowskie Juwenalia. Dżem z Sebastianem Riedlem zagra na scenie głównej

Dżem to kolejny zespół, który dołączył do line-upu tegorocznych Rzeszowskich Juwenaliów. Grupa wystąpi z nowym wokalistą, którym od 6 kwietnia oficjalnie zostaje Sebastian Riedel, syn Ryszarda Riedla, wieloletniego frontmana zespołu.

Aktualności

Filmowy Poranek dla dzieci. Główną atrakcją spotkanie z Kliniką Doktora Misia

Kino Helios przy al. Powstańców Warszawy zaprasza małych kinomanów na kolejne spotkanie w ramach Filmowych Poranków. Tym razem główną atrakcję będzie spotkanie z Kliniką Doktora Misia, czyli nauka pierwszej pomocy.

Aktualności

Święto Paniagi uświetni występ "Viva Santana" Cichoński - Torres Band

Jedną z głównych atrakcji tegorocznego Święta Paniagi, będzie muzyczne show Leszka Cichońskiego i Jose Torresa na cześć legendarnego gitarzysty Carlosa Santany.

Aktualności

Podkarpackie Konfrontacje Fotograficzne. Do 8 kwietnia można zgłaszać prace

Trwają zgłoszenia do udziału w XXII Podkarpackich Konfrontacjach Fotograficznych. Koła, kluby i grupy fotograficzne działające na Podkarpaciu, mają czas do 8 kwietnia na wysłanie swoich prac.

Reklama