Rzeszów - Wtorek, 23.06.2026
Reklama

Multikino wraca do gry. Od 3 lipca pierwsze seanse filmowe

Dodano: 25.06.2020 r. / ViC

W piątek 3 lipca w rzeszowskim Multikinie odbędą się pierwsze seanse filmowe od czasu zamknięcia kina z powodu epidemii koronawirusa. W trosce o bezpieczeństwo widzów, kino zapewni specjalnie przygotowane zaplecze sanitarne.

Co zobaczymy na wielkim ekranie?

W lipcowym repertuarze Multikina znalazły się: film biograficzny „Zdrajca”, romans „Coś się kończy coś zaczyna”, romans muzyczny „Na topie” i romans obyczajowy „#tuiteraz”. Ponadto widzowie będą mogli obejrzeć „Polowanie” z Emmą Roberts i Hilary Swank, a także długo wyczekiwany najnowszy film Christophera Nolana „Tenet”.

W myślą o najmłodszych na początku lipca w repertuarze znajdzie się film familijny „Czworo dzieci i coś”. Natomiast od 24 lipca dla nieco starszych dzieci prawdziwą gratką będzie seans „Mulan", nowej aktorskiej wersji klasycznej animacji Disney’a z niesamowitymi wyczynami kaskaderskimi i pięknymi kostiumami.

Bilety na premierowe seanse od 3 lipca będzie można nabyć w kasach kin sieci Multikino płacąc za nie m.in. bezgotówkowo kartą płatniczą, Blikiem i telefonem.  Ponadto będą one dostępne na stronie www.multikino.pl oraz w aplikacji mobilnej.

Zasady bezpieczeństwa i higieny

Obecnie Multikino mając na względzie bezpieczeństwo i komfort pracowników oraz widzów wdraża rządowe wytyczne dotyczące funkcjonowania kin po otwarciu. We foyer kin sieci Multikino oraz w toaletach ulokowane zostaną stacje do dezynfekcji rąk, a obsługa multipleksów będzie wyposażona w przyłbice. Ponadto Multikino będzie posiadało specjalne oznakowania graficzne ułatwiające zachowanie dystansu między klientami w kolejkach do kas oraz materiały informacyjne przypominające o obowiązujących zasadach bezpieczeństwa i higieny.

Wszystko wskazuje na to, że od 3 lipca będziemy mogli także skorzystać w oferty kina Helios. Na razie czekamy jednak na oficjalne potwierdzenie.

 

Reklama

Komentarze

Pozostałe wiadomości

Aktualności

Kino pod gołym niebem na rzeszowskich osiedlach

Startuje cykl Wakacyjne Kino Plenerowe organizowany przez Rzeszowski Dom Kultury w ramach projektu socjalnego „Z uśmiechem w przyszłość”, którego operatorem jest rzeszowski MOPS. Bezpłatne seanse filmowe odbędą się na czterech rzeszowskich osiedlach.

Aktualności

Mini trasa koncertowa Skubisz Lemańczyk Cooperation. Rzeszów jednym z przystanków

Skubisz Lemańczyk Cooperation rusza w mini trasę koncertową na południu Polski. 27 lipca zagrają w Parku im. W Szafera na Słocinie w Rzeszowie.

Aktualności

Piknik Amerykański na rzeszowskich Bulwarach

Zbliża się wielki finał jubileuszowego XXX Kursu Języka Angielskiego i Kultury Amerykańskiej „Pomost International”. Z tej okazji rzeszowski Dom Kultury organizuje Piknik Amerykański, który odbędzie się w sobotę 22 lipca 2023 roku...

Aktualności

Spotkanie z Ireną Santor w bibliotece

W najbliższy piątek, 21 lipca o godz. 18:00 w Wypożyczalni Głównej WiMBP w Rzeszowie przy ul. Dąbrowskiego 33 a, odbędzie się spotkanie z piosenkarką Ireną Santor. Bezłątne zaproszenia na spotkanie dostępne są...

Aktualności

Rodzinne seanse filmowe w Rzeszowskich Piwnicach

W Rzeszowskich Piwnicach trwa wakacyjny cykl bezpłatnych projekcji filmowych w kinie LED. Na ekranie hitowe produkcje największych amerykańskich wytwórni filmowych. Seanse przeznaczone są dla widzów powyżej 7 roku życia.

Aktualności

Rzeszów Breakout Days 2023. Znamy pełny program festiwalu

W dniach 14 – 16 września 2023 r. w Rzeszowie po raz czternasty odbędzie się festiwal poświęcony twórczości Tadeusza Nalepy.

Reklama