Rzeszów - Środa, 27.08.2025
Reklama

Nowe miejsce na kulturalnej mapie Rzeszowa. W sobotę otwiera się Skver 2.0

Dodano: /

Silent Disco zainauguruje działalność nowego miejsca na kulturalnej mapie Rzeszowa. W sobotę, 24 lipca otwiera się Skver 2.0. Początek o godz. 20:00. Wstęp bezpłatny.

Skver 2.0 mieści się w samym centrum Rzeszowa, przy ul. Dymnickiego, na tyłach hotelu Grand, w miejscu niegdysiejszej Różanki. Otwarcie odbędzie się w klimatach muzycznych, ale sam Skver 2.0 ma być przestrzenią, która zaoferuje rzeszowianom atrakcje kulturalne z wielu dziedzin.

„Chcemy zajmować się różną tematyką, od kina plenerowego po kulinaria i niestandardowe akcje skupiające osoby w wieku każdym. Imprezy, dyskusje, degustacje, wypoczynek czynny-bierny, lenistwo pod chmurką jak i przemyślane lub nie akcje spontaniczne” - informują w mediach społecznościowych właściciele miejscówki.

SiIent Disco które rozpocznie się w sobotę o godz. 20:00 będzie finałem trasy wesołego TONbusa - autobusu z DJ’em na pokładzie, który będzie tego dnia jeździł po ulicach Rzeszowa. Obydwa wydarzenia stanowią Before przed Festiwalem Tony, który odbędzie się w dniach 30 i 31 lipca na dwóch scenach w Biurze Wystaw Artystycznych w Rzeszowie

 

Reklama

Komentarze

Pozostałe wiadomości

Aktualności

Wielki powrót "Domówek u Janusza"! W piątek potańcówka w stylu retro

Konkurs na najlepszą stylizację, karaoke, strefa „wolnych nagrywek” – to tylko część atrakcji jakie przygotowali organizatorzy pierwszej w tym roku „Domówki u Janusza”.

Aktualności

"Powrót do raju. Spotkanie". Wystawa prac 4 artystów w Muzeum Etnograficznym

14 kwietnia br. w Muzeum Etnograficznym im. F. Kotuli w Rzeszowie odbędzie się wernisaz nowej wystawy czasowej zatytłowanej w . „Powrót do raju. Spotkanie”. Ekspozycja będzie dostępna dla zwiedzających do 20 czerwca...

Aktualności

Frontside i Dopelord dołączają do line-upu Rockowej Nocy. Ruszyły kwalifikacje do przeglądu młodych kapel

Organizatorzy Rockowej Nocy ogłosili dwa kolejne zespoły oraz start kwalifikacji do przeglądu konkursowego dla młodych kapel.

Aktualności

Dwóch stand-uperów na jednej scenie. Jakub Poczęty i Damian Viking Usewicz w kwietniu w Rzeszowie

Agencja Konkretnie zaprasza na wieczór komediowy stand-Up! Już 27 kwietnia w Rzeszowie wystąpią Damian Viking Usewicz oraz Jakub Poczęty. Wydarzenie odbędzie się w Warsztat Pizza. Początek o godz. 20:30. Ilość miejsc ograniczona.

Aktualności

Rocznik 2022. Zbiorowa wystawa członków Rzeszowskiego Stowarzyszenia Fotograficznego

14 kwietnia o godz. 18:00 w Galerii Nierzeczywistej odbędzie się wernisaż corocznej zbiorowej wystawy Rzeszowskiego Stowarzyszenia Fotograficznego pt. Rocznik. Wydarzenie będzie również okazją do świętowania 10-tej rocznicy Galerii oraz 18-lecia działalności RSF.

Aktualności

Filmowy poranek dla dzieci. Bing, warsztaty kryminalistyki oraz zabawy i animacje

Główną atrakcją Poranka będą warsztaty z kryminalistyki dla dzieci, które przygotuje firma PASSIO POLAND.

Aktualności

Balonowe Show - bajeczne widowisko dla całej rodziny w kwietniu w Rzeszowie

W bajecznym świecie czekają na Was przygody króla Balonona, księżniczki Balotty, latającego smoka i jego niezwykłych przyjaciół.

Reklama