Rzeszów - Niedziela, 21.09.2025
Reklama

Ostatnie pokazy specjalne fontanny multimedialnej w tym roku

Dodano: 19.09.2025 r. / Redakcja

fot. Archiwum RESinet.pl
fot. Archiwum RESinet.pl

Sezon jednej z największych rzeszowskich atrakcji, czyli fontanny multimedialnej powoli zbliża się do końca. We wrześniu mieszkańcy i turyści będą mieli okazję zobaczyć jeszcze dwa pokazy specjalne.

Najbliższe widowisko odbędzie się w sobotę, 20 września o godz. 20:30. Fontanna zaprezentuje dwuczęściowy program: "Rzeszowskie opowieści" oraz "Potęga Matki Natury".

Ostatni w tym sezonie pokaz specjalny zaplanowano na 27 września (sobota) o godz. 20.30. Widzowie będą mieli okazję zobaczyć widowiska z udziałem aktorów: „Folk dookoła świata” i „Walka Tytanów”.

Reklama

Komentarze

Pozostałe wiadomości

Aktualności

Bezpłatny koncert The FoxCats promujący debiutancki album

18 marca grupa The FoxCats zagra premierowy koncert promujący debiutancką płytę zatytułowaną „Wystrzeleni”.

Aktualności

Islandzki multiinstrumentalista wystąpi w Rzeszowie

Ragnar Ólafsson - wszechstronny muzyk, multiinstrumentalista i kompozytor z Islandii rusza w trasę po Polsce. 27 kwietnia wystąpi w Rzeszowie. Koncert odbędzie się w Kinie za Rogiem Cafe o godz. 19:00.

Aktualności

Letnie Brzmienia 2023 w Rzeszowie. Wystąpią m.in. Mrozu, Nosowska i Brodka

Nadchodzi lato muzycznych emocji. Organizatorzy Letnich Brzmień ogłosili listę artystów, którzy wystąpią w tym roku w Rzeszowie. Dwudniowy festiwal odbędzie się w dniach 7 – 8 lipca 2023 r. w Parku Sybiraków.

Aktualności

Podkarpacka trasa Eskaubei, Piotra Lemańczyka i Tomasza Nowaka

Dwa zespoły współtworzone przez rzeszowskich muzyków Eskaubei i Tomasza Nowaka oraz trójmiejskiego basistę Piotra Lemańczyka w marcu zagrają kilka koncertów na Podkarpaciu. Trasę zakończą w Warszawie.

Aktualności

Teatralny Speed Dating. Pokaz projektów Sceny Nowej Dramaturgii w Siemaszce

W najbliższą niedzielę w Teatrze im. Wandy Siemaszkowej odbędzie się prezentacja projektów spektakli, powstałych w wyniku spotkania twórczych duetów podczas Teatralnego Speed Datingu.

Aktualności

Rockowa Noc 2023. Znamy kolejnych artystów

Nocny Kochanek i Dziwna Wiosna dołączają do line-upu tegorocznej edycji Rockowej Nocy. Festiwal odbędzie się w ostatni weekend wakacji w Miasteczku Akademickim Politechniki Rzeszowskiej.

Reklama