Rzeszów - Piątek, 22.08.2025
Reklama

Piętrowy autobus znów wyjedzie na ulice Rzeszowa

Dodano: /

W ostatni weekend wakacji, w ramach miejskiej akcji Atrakcje na Wakacje, do Rzeszowa powróci piętrowy autobus, który będzie woził pasażerów po ulicach miasta. Na przejazd obowiązują bezpłatne zaproszenia.

Po raz pierwszy angielski autobus typu cabriolet można było zobaczyć na ulicach Rzeszowa 24 lipca. Autobus z Dj’em na pokładzie, woził pasażerów po mieście w ramach beforu przed festiwalem Tony, organizowanym przez Estradę Rzeszowską.

Tym razem przejazd autobusem będzie miał charakter nie tylko imprezowy, ale również turystyczny. Zaplanowano cztery przejazdy z przewodnikiem oraz dwa przejazdy z DJ’em.

Autobus będzie startował spod Ratusza w sobotę i niedzielę (28-29.08), w godzinach:

12:00 – przejazd turystyczny z przewodnikiem,
14:00 – przejazd turystyczny z przewodnikiem,
16:00 – przejazd muzyczny z DJ’em.

Na przejazd autobusem obowiązują bezpłatne zaproszenia, które można odebrać w Wydziale Promocji i Współpracy Międzynarodowej Urzędu Miasta Rzeszowa, Rynek 11 (II piętro), w godz. 7:30-15:30. Jedna osoba może otrzymać dwa zaproszenia.

 

Reklama

Komentarze

Pozostałe wiadomości

Aktualności

ŁukasiewiczIMPRO - wieczór pełen zaskoczeń i dobrej zabawy w Teatrze Maska

Teatr Maska zaprasza na improwizowaną jazdę bez trzymanki, czyli wieczór ŁukasiewiczIMPRO. Wydarzenie odbędzie się w najbliższy piątek, 28 października o godz. 18:00.

Aktualności

Słynne hity z filmów o Jamesie Bondzie zabrzmią w Filharmonii Podkarpackiej

Koncert pn. 007 Symfonicznie odbędzie się 27 listopada o godz. 18:00 w Filharmonii Podkarpackiej.

Aktualności

"Blaski i cienie" - premiera nowego spektaklu teatr Maska

Premierowy pokaz odbędzie się W najbliższą sobotę, 22 października o godz. 18:00.

Aktualności

Rzeszowski Czwartek Literacki. Spotkanie autorskie z Teresą Paryną

Spotkanie odbędzie się 20 października w budynku Wojewódzkiej i Miejskiej Biblioteki Publicznej w Rzeszowie przy ul. Sokoła 13.

Aktualności

Filmowy poranek dla dzieci. Strażak Sam i spotkanie z dentystą

W najbliższą niedzielę, 23 października w kinie Helios przy Al. Powstańców Warszawy na najmłodszych widzów czeka kolejna porcja niespodzianek w ramach Filmowych Poranków. Początek o godz. 9:45.

Aktualności

Piersi, Golec uOrkiestra, Sławomir, Łzy i wielu innych na koncercie charytatywnym w Rzeszowie

Koncert pod nazwą „Niepokonani – Rzeszów 2022” odbędzie się w hali Podpromie.

Aktualności

Fotografie Jerzego Wygody w Galerii WDK

18 października o godz. 18:00 w Wojewódzkim Domu Kultury w Rzeszowie odbędzie się otwarcie wystawy fotografii Jerzego Wygody organizowanej w 1. rocznicę śmierci tego Artysty. Ekspozycja będzie czynna do 2 listopada 2022...

Aktualności

Zbliża się kolejna edycja Festiwalu Wolności Twórczej. W tym roku potrwa dwa dni

3 edycja wydarzenia odbędzie się w Rzeszowie w dniach 28 i 29 października.

Reklama