Rzeszów - Środa, 14.05.2025
Reklama

Piosenki to...? – koncert Osiecka, Młynarski, Przybora, Kofta. Prowadzenie: A. Poniedzielski

Dodano: /

fot. Materiały prasowe
fot. Materiały prasowe

Najlepsi wykonawcy piosenki aktorskiej w utworach mistrzów. Koncert „Piosenki to...? – Osiecka, Młynarski, Przybora, Kofta” jest niezapomnianym, muzycznym widowiskiem, które przeniesie nas do czasów, gdy w piosenkach królowała mądrość i klasa.

„Piosenki to dźwięki.
Piosenki to słowa.
Piosenka – łyk szczęścia.
Piosenka – łez browar” – Andrzej Poniedzielski


Adria Art zaprasza na wyjątkową, muzyczną ucztę. Podczas wieczoru usłyszymy najpiękniejsze piosenki autorstwa Agnieszki Osieckiej, Wojciecha Młynarskiego i Jeremiego Przybory w wykonaniu najzdolniejszych, młodych (i nie tylko) aktorów.

Młode pokolenie aktorów reprezentować będzie m.in. Marcin Januszkiewicz, Jakub Gąsowski i Katarzyna Dąbrowska. Swoje wyjątkowe interpretacje wykonają również Hanna Śleszyńska, Jacek Wójcicki, Zbigniew Zamachowski, Joanna Trzepiecińska i Olga Bończyk.

– Ten koncert jest artystycznym spotkaniem moich duchowych nauczycieli z moimi uczniami – mówił odpowiedzialny za cały projekt Andrzej Strzelecki. Po śmierci artysty w roli konferansjera zastąpił go Andrzej Poniedzielski.

„Piosenki to…? – koncert Osiecka, Młynarski, Przybora, Kofta” to wydarzenie, które zapadnie Państwu w pamięć jako wspaniała, nostalgiczna podróż wśród dzieł wirtuozów polskiej piosenki.

Prowadzenie: Andrzej Poniedzielski

Na koncertach występują wymiennie:

  • Katarzyna Dąbrowska
  • Joanna Trzepiecińska
  • Hanna Śleszyńska
  • Zbigniew Zamachowski
  • Marcin Januszkiewicz
  • Jacek Wójcicki
  • Kacper Kuszewski
  • Beata Rybotycka
  • Jakub Gąsowski
  • Olga Bończyk
  • Rafał Olbrychski
  • Kamila Najduk
  • Joanna Pocica
  • Krzysztof Szczepaniak i inni

Zespół muzyczny pod kierownictwem Wiesława Wysockiego

Czas trwania: 2 godziny bez przerwy

Koncert „Piosenko to…” odbędzie się 16 maja 2025 roku o godz. 19:00 w Zen.com Expo w Jasionce. Bilety do nabycia na stronie https://adria-art.pl/a/m-PiosenkiToPolska

Reklama

Komentarze

Pozostałe wiadomości

Aktualności

Ruszyła sprzedaż karnetów na Cieszanów Rock Festiwal 2020

11 edycja Cieszanów Rock Festiwal w dniach 20-22 sierpnia 2020 roku. Ruszyła sprzedaż biletów i karnetów!

Aktualności

Seans filmowy za 12 zł. Święto Kina w Rzeszowie już 15 grudnia

Trzy rzeszowskie kina biorą udział w corocznej inicjatywie pn. „Święto Kina”. 15 grudnia bilety na wszystkie seanse będzie można kupić za zaledwie 12 zł.

Aktualności

Spektakl "Siemaszki" na najważniejszym festiwalu teatralnym w Polsce

Spektakl rzeszowskiego teatru weźmie udział w konkursie głównym festiwalu Boska Komedia.

Aktualności

Magia świąt na rzeszowskim Rynku. Ruszył Jarmark Bożonarodzeniowy

Parada z elfami, Mikołajem oraz bajkowymi postaciami „otworzyła” w tym roku sezon świąteczny na rzeszowskim Rynku. Tegoroczny jarmark bożonarodzeniowy przyciąga jak na razie tłumy rzeszowiaków.

Aktualności

W sobotę rusza lodowisko w Millenium Hall

Jeśli warunki atmosferyczne pozwolą już w sobotę 7 grudnia 2019 roku zostanie otwarte lodowisko na Skwerze w Millenium Hall.

Aktualności

06. Festiwal Nowego Teatru dobiegł końca. Przyznano nagrodę dziennikarzy oraz publiczności

Nagroda Główna im. Joanny Puzyny-Chojki, przyznawana przez jury dziennikarskie, dla spektaklu „Staff Only” Biennale Warszawa. Rzeszowskiej publiczności serce skradł Teatr im. Stefana Jaracza z Łodzi, który do „Siemaszki” przyjechał ze spektaklem „Idioci”.

Reklama