Rzeszów - Czwartek, 21.08.2025
Reklama

RDK stworzył "interaktywny dom kultury". Pracownicy prowadzą zajęcia online

Dodano: /

Rzeszowski Dom Kultury wyszedł naprzeciw oczekiwaniom swoich sympatyków i ruszył z akcją pod nazwą „#ZostańWDomu z kulturą”, w ramach której będzie kontynuował swoje zajęcia w formie interaktywnego domu kultury w wersji online.

Rzeszowski Dom Kultury posiadający 17 filii na terenie całego miasta stworzył interaktywny dom kultury w wersji online. Akcja „#ZostańWDomu z kulturą” została rozpoczęta już 20 marca 2020 roku, a jej celem jest zachęta do podjęcia aktywności twórczej i rekreacyjnej przy jednoczesnym pozostawaniu w domach oraz przestrzeganiu zalecanych zasad kwarantanny.

W akcję zaangażowani będą wszyscy pracownicy Rzeszowskiego Domu Kultury, którzy na co dzień odpowiedzialni są za realizację bogatej oferty kulturalnej instytucji. Akcja obejmie serię vlogową w formie filmów instruktażowych i edukacyjnych, a także ciekawe transmisje online oraz konkursy, akcje i zabawy z nagrodami.

Autorskie treści tworzone przez Rzeszowski Dom Kultury będą ogólnodostępne na profilu www.facebook.com/RDK.Rzeszow. Akcję „#ZostańWDomu z kulturą” rozpoczęły transmisje online z treningów fitness, natomiast kolejne inicjatywy obejmą, takie aktywności, jak nauka śpiewu, nauka gry na instrumentach, rękodzieło artystyczne, ceramika, a nawet wędkarstwo.

 

Reklama

Komentarze

Pozostałe wiadomości

Aktualności

Rzeszowski Dom Kultury kolęduje dla niepełnosprawnej Darii z Rzeszowa

Rzeszowski Dom Kultury zaprasza wszystkich mieszkańców Rzeszowa na kolejną edycję cyklu charytatywnych koncertów pod nazwą „Styczeń z Kolędą”.

Aktualności

Alternatywne plakaty Przemysława Szydłowskiego w Galerii WDK

Wojewódzki Dom Kultury w Rzeszowie zaprasza na wystawę plakatów Przemysława Szydłowskiego.

Aktualności

Karnawałowy cykl Potańcówek Miejskich dla Seniorów

Prezydent Miasta Rzeszowa Tadeusz Ferenc zaprasza na bezpłatne zabawy taneczne dla seniorów.

Aktualności

Chór Pueri Cantores Resovienses zaśpiewa kolędy w Rzeszowskiej Katedrze

W organizacji Koncertu bierze udział Katedra Rzeszowska.

Aktualności

Styczniowy repertuar DKF Klaps

Dyskusyjny Klub Filmowy „Klaps” działający w WDK zaprasza miłośników dobrego filmu do udziału w styczniowych projekcjach filmowych.

Aktualności

Sylwester na rzeszowskim Rynku

Żegnamy stary rok na rzeszowskim Rynku.

Reklama