Rzeszów - Czwartek, 14.05.2026
Reklama

Ruszyła przedsprzedaż biletów na koncert "Tribute to Nalepa". Wiemy, kto wystąpi

Dodano: 23.01.2019 r. / ViC

Jakiś czas temu pisaliśmy o dużym koncercie upamiętniającym frontmana zespołu Breakout - Tadeusza Nalepę jaki organizuje Estrada Rzeszowska. Dziś, wiemy już kto wystąpi podczas tego wydarzenia.

Koncert odbędzie się w Filharmoni Podkarpackiej, 2 marca 2019, o godz. 18.00. Podczas koncertu usłyszymy popularne utwory z repertuaru Tadeusza Nalepy i zespołu Breakout w nowych, często zaskakujących aranżacjach, w wykonaniu muzycznych przyjaciół Tadeusza Nalepy oraz artystów młodego pokolenia. Wystąpią: Marek Surzyn, Leszek Cichoński, Józef Skrzek oraz Piotr Nowak z zespołem. Zaproszenie do udziału w koncercie przyjęli również Ania Rusowicz oraz Piotr Cugowski. Koncert poprowadzi Jan Chojnacki z radiowej "Trójki".

Przedsprzedaż biletów na koncert właśnie wystartowała. Bilety w cenie 65 zł w przedsprzedaży (do 17 lutego) można kupić na stronie www.ekobilet.pl Cena regularna to 85 zł. Wkrótce wejściówki będzie można również nabyć stacjonarnie w siedzibie Estrady Rzeszowskiej.

Twórczość Tadeusza Nalepu wytyczyła nowy kierunek w muzyce, łamiąc przy tym narzucone w latach 70` ograniczenia estetyczne. Muzyka stworzonego przez Tadeusza zespołu Breakout od lat elektryzuje słuchaczy, a jego nazwa stała się marką rozpoznawalną w wielu krajach.

 

Reklama

Komentarze

Pozostałe wiadomości

ESK 2024

Europejski Stadion Kultury po raz 14. w Rzeszowie. W tym roku będzie Strefa Kibica

Tradycyjnie w programie festiwalu znajdzie się Koncert Otwarcia i Koncert Kolektywów oraz dziesiątki projektów artystycznych rozgrywających się w przestrzeni miejskiej. W tym roku ze względu awans reprezentacji Polski do EURO 2024 powstanie...

Aktualności

Monika Brodka zamiast Darii Zawiałow na Rzeszowskich Juwenaliach

W związku z nagłą chorobą, Daria Zawiałow nie wystąpi na tegorocznych Juwenaliach Rzeszowskich. Zastąpi ją Monika Brodka. Największa studencka impreza na Podkarpaciu odbędzie się już w najbliższy weekend.

PUNKOWY PERFORMANCE

Koncert formacji Siksa w Rzeszowskich Piwnicach

Siksa to duet stworzony przez wokalistkę i performerkę Alex Freiheit i basistę Piotra "Burima" Buratyńskiego. To nie tylko zespół muzyczny, to manifest artystycznej odwagi, połączenia osobistych doświadczeń oraz wyjątkowej ekspresji scenicznej.

Wtorek z klasyką

Seksmisja - kultowa komedia Juliusza Machulskiego na dużym ekranie

Dokładnie w dniu 40-lecia premiery, rzeszowskie Kino za Rogiem Cafe przypomni kultową komedię Juliusza Machulskiego „Seksmisja”.

Aktualności

PDF. Jacek Stankiewicz o fotografiach Rzeszowa "z różnych szuflad"

29 kwietnia w Galerii Nierzeczywistej Rzeszowskiego Stowarzyszenia Fotograficznego odbędzie się kolejne otwarte spotkanie z cyklu „Poniedziałkowe Dyskusje Fotograficzne (PDF)”.

Aktualności

ESK 2024. Koncert Miss God z harfą laserową i interaktywna instalacja

Głosy Wschodu / East Voices to kolejny projekt artystyczny, który będzie można zobaczyć i usłyszeć podczas tegorocznej edycji Europejskiego Stadionu Kultury.

Reklama