Rzeszów - Sobota, 13.12.2025
Reklama

Rzeszowski gitarzysta Jakub Szturm opublikował pierwszy singiel z autorskiego albumu

Dodano: 08.06.2021 r. / ViC

W sieci ukazał się „Time Signature” - pierwszy singiel zwiastujący autorski album rzeszowskiego gitarzysty Jakuba Szturma. Płyta „Changes”, ukaże się we wrześniu b.r. nakładem wydawnictwa Afro Vibe.

Najnowszy utwór skomponował i wyprodukował Jakub Szturm a instrumentalnie towarzyszyli mu: Tomasz Drachus na instrumentach klawiszowych oraz Tomek Dominik na perkusji. Utworowi „Time Signature” towarzyszy teledysk.

Na album „Changes” złoży się 9 kompozycji gitarowych w różnych stylach, od jazzu, bluesa, po rock. Na krążku zagrali znakomici muzycy: Zbigniew Jakubek, Tomek Dominik, Natan Williams, Konrad Kubalski, Przemysław Kuta, Marcin Jadach, Jacek Nizioł, Tomasz Drachus, Mikołaj Babula, Władysław Wiater i Krzysztof Chruściel.

JAKUB SZTURM – gitarzysta, producent muzyczny – zagrał kilkaset koncertów w Polsce i za granicą. Ma na koncie pięć albumów. Uczestniczył w wielu międzynarodowych warsztatach muzycznych. Czynnie udziela się w różnych projektach m.in. Funky Flow, Oversoul, koncertowy zespół Jacka Moore`a .

Współpracował z wieloma muzykami między innymi z synem legendarnego gitarzysty Gary Moore’a, Jackiem Moore czy Łukaszem Gorczycą. Znalazł się na jednym albumie w towarzystwie Jennifer Baten gitarzystki grającej przez wiele lat w zespole Michaela Jacksona.

https://www.jakubszturmmusic.com/

 

Reklama

Komentarze

Pozostałe wiadomości

Aktualności

Premierowy pokaz filmu "Elvis" na Babskim Wieczorze

Tradycyjnie przed seansem w holu kina od godz. 17:00 zaplanowano różne pokazy kosmetyczne i dietetyczne dla Pań.

Aktualności

Filmowy poranek dla dzieci. Spotkanie z policjantami, symulator dachowania, ciuchcia i inne atrakcje

W najbliższą niedzielę, 26 czerwca w kinie Helios przy al. Powstańców Warszawy odbędzie się kolejny filmowy poranek dla dzieci. Motywem przewodnim spotkania będą bezpieczne wakacje.

Aktualności

Kino pod chmurką. Bezpłatne pokazy filmów z Festiwalu On Art w Letnim Ogródku Kulturalnym

Projekcje odbędą się zuż w najbliższy piątek 17 czerwca o godzinie 20:00 na placu przy budynku Estrady Rzeszowskiej.

Aktualności

Zamień się książką! W placówkach WiMBP powróciły regały bookcrossingowe

Od wtorku 14 czerwca, tj. w dniu Ogólnopolskiego Święta Wolnych Książek, w agendach Wojewódzkiej i Miejskiej Biblioteka Publiczna w Rzeszowie będzie można ponownie korzystać z regałów bookcrossingowych.

Aktualności

Re: Rzeszów Festival. Kolejni wykonawcy dołączają do line'upu

Mrozu, Fisz Emade Tworzywo oraz Arek Kłusowski to kolejni artyści, którzy znaleźli się w line-upie nowego, letniego festiwalu RE: RZESZÓW FESTIVAL.

Aktualności

Wojciech Cejrowski z nowym programem komediowym w Rzeszowie

Występ odbędzie się już 11 czerwca w Filharmonii Podkarpackiej.

Aktualności

Wystawa malarstwa i recital w ramach Jubileuszu 70-lecia MDK Rzeszów

Przed nami kolejne wydarzenie organizowane w ramach Jubileuszu 70-lecia Młodzieżowego Domu Kultury w Rzeszowie. Tym razem będzie to „uczta dla oka, ucha i ducha”.

Reklama